Eladó lakás Budapest 60 millióig (4050 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 050 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78626449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű, k...
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39533852)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakásFerencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a nyü...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36423779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M²Budapes...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71464224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M² Buda...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (86543484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43559579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 1 szobás, 26 nm-es, ...
46 630 000 HUF
1 793 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42488834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55266918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 28, 07 nm-es, 2 helyiséges, szuterén ingatlan, mely ...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 45 nm-es, 3 helyiséges, ablakos szuterén ingatlan, m...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34288481)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77744474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozam és modern kezdés a megújuló Józsefvárosban – Lakásválaszték Eladó egy válogatott portfólió Budapest egyik leggy...
46 737 000 HUF
1 731 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33393744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² galéria, vilá...
51 200 000 HUF
1 828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78343262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcábanHa egy olyan lakást keres, melybe komolyabb ráfordítás nélkül beköltözhet, vag...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93543523)
4 hónapja a megveszLAK-on