Eladó lakás Budapest 60 millióig (4045 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 045 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93958952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerületben, a Városliget és a belváros közvetlen közelében, a Wesselényi utcában, egy 29nm-es lakást, ...
54 700 000 HUF
1 886 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87787484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89362974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*****2 Különálló ingatlan egy áráért! Tökéletesen kiadható 2 db ingatlan VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen fe...
41 800 000 HUF
774 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53275349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74184793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77993833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32872464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (65934751)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az Aladár utcában, Budapest i. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Hegyalja út és a mom Pa...
54 900 000 HUF
871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76577347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó frissen felújított, galériás garzon a Bazilika közelében, a Hajós utcában Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb r...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59439221)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, a Corvin Pláza közelében eladó egy 23 m2-es, teljes körűen felújított, tehermentes garzonlakás, 4 m2-...
46 800 000 HUF
2 034 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53977313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75547137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a piacon:fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakított ...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33637394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladóAz elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes vá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (39757424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32433766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 7, kerületében Ligetvárosban keresi új tulajdonosát, egy 36 nm-es felújított földszinti lakást. 17 Nm-es nappalijában...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61184237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított, 54 nm-es, szuterén szinten lévő, több helyiség...
41 800 000 HUF
774 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (69924628)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 10. emeleti panellakás Kispest központjában. Az ingatlan kiváló beosztású, ami alkalmi vételi lehetőséget kínál azok ...
59 990 000 HUF
1 153 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46434333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, a Városligettől egy karnyújtásnyira eladó egy 24m²-es lakás, amelyet egy 5 m²-es galéria tesz még tága...
48 990 000 HUF
2 041 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84348242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, a Corvin Pláza közelében eladó egy 23 m²-es, teljes körűen felújított, tehermentes garzonlakás, 4 m²...
46 800 000 HUF
2 034 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45438614)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás lakás a Keleti pályaudvar közelében-kiváló lokációval. Budapest szívében, a Keleti pályaudvarhoz közel kín...
50 000 000 HUF
1 612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?