Eladó lakás Budapest 60 millióig (4048 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 048 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72373372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A belvárosban azonnal költözhető lakás keresi új TULAJDONOSÁT! Megvételre kínálok a VII. kerületben, at Almásy tér közelében, ...
51 900 000 HUF
1 789 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (61497514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom fig...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33553955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest VII kerületében felújítandó lakás ELADÓ! A lakás 39 nm-es Magasföldszinten helyezkedik el. Ügyes átalakítással 2 szobává is alakítható. Amennyiben érdekli ez a felújítandó ingatlan kérem hívjon.
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33423529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41834225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. ...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91932675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38535847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. a la...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29781937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes b...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33626338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46539776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74929776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben, a Rákóczi térnél! Eladásra kínálunk egy 26 nm-es, frissen f...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38757749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A közl...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (74316794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
☀️ Napsütötte, teljesen felújított garzon a Városliget közelében! ☀ > Ha csendes, napfényes otthonra vágyik a város szívében – ...
45 990 000 HUF
1 642 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37752245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás; Budapest XX. kerületében, családi házas övezetben eladó, egy 65m2- es teljesen felújítandó lakás, kb 200 m2- es telekke...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33723881)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (37673226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?