Eladó lakás Budapest 60 millióig (4068 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 068 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76413288)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a rózsák terénél (az Izabella és a Dohány utcák által ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14697446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88392752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű garzon, alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez az újépítésű, 35 nm-es, 1 szobás, 2. emeleti, udvarra néző lakás...
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43174759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 300 000 HUF
1 315 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82643832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27948395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladásr...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26143138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (18533278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47995232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43778578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten * * * Eladó Budapest IV. kerületében, Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + ...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75254341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Dream House Ingatlaniroda kínálatban Eladó szuterénlakás, a 7 kerület szívében. Budapest belvárosában épült tégla házban kivi...
24 900 000 HUF
858 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24833564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erzsébetvárosban, ! ! Az István utcában eladó egy jó állapotú, 29 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, galériázott téglala...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74533312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - egy helyrajzi szám, két önálló lakás! Eladásra kínáljuk ezt az egy...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27893965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újszerű, bútorozott lakás a NYUGATINÁL! Eladó Budapesten a 6. kerületben (Eötvös utca) egy teljes körűen felújított és berende...
55 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14686319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97697423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (13722334)