Eladó lakás Budapest 60 millióig (4068 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 068 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15754329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 11. kerületben - nagyon közel a BAH. Csomóponthoz és a 12. kerületi mom Parkhoz is - egy 32nm. Alapterületű, első emele...
55 900 000 HUF
1 746 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84373341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest (megyeri részén) a közkedvelt és méltán népszerű Izzó lakótelepen, egy 48 nm alapterületű, 2 szobás, napos és vilá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95542847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a Rózsák terénél, egy 40 nm alapterületű, 1+1 szobás, ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37161936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a 6. kerületbnen a westend közvetlen vonzáskörzetében, nagyon közel a Podmaniczky utcához, ezt a jó állapotú (...
47 500 000 HUF
1 032 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46233396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Budapest XIII. kerületében Tátra utcában! Az ingatlan jellemzői: A XIII. kerület szívében, a közkedvelt Újl...
37 000 000 HUF
1 850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23466692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17523344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren AirBnB lehetőséggel! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen fe...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55424327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
ELADVA! AZ ingatlanra 2 nap alatt vevőt találtam. Napfényes, 51 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás eladó a XX. kerületben, Nagy...
42 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (38373348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budapest XX. kerületében Pázsitos sétányon egy negyedik emeleti 54 m2-es panel lakást. A lakás zöldövezeti ré...
53 900 000 HUF
998 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69676372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó magas minőségben felújított 29, 5 négyzetméteres, 1, 5 szobás lakás Budapest VII. kerületében, az Akácfa utcában! Az in...
54 800 000 HUF
1 889 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43737758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37297844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerület Baross utcában, 2. emeleti két szobás gázfűtéses klímás lakás eladó. Teljes felújításon esett át. a társas...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74369832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Nálam! Önálló helyrajziszámon! Budapesten a vizafogó részen 13. kerületben eladó lakás! Az alapterülete: 24 nm+ 8nm fekvő ...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44534745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (55577344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület: 1950-es évek elején épült, Tetőszerkeze...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (15297249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47274534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23433547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63913475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű, bútorozott LAKÁS! Eladó Budapest 6. kerületében (Terézváros), egy teljeskörűen felújított és berendezett, földszinti ...
59 900 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44343784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal