Eladó lakás Budapest 60 millióig (4004 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 004 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (43355973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár csendes, vízpart közeli részén kínálunk egy teljeskörűen felújított sorházi lakást, amely ideális választás azok számá...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (23947144)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen tágas étkezős konyhával! A Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 53...
56 700 000 HUF
1 069 811 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (51727433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hív...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76676995)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Stílusos, felújított 2 szobás lakás Újlipótváros szívében – azonnal költözhető! Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűb...
59 999 000 HUF
1 714 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (79477579)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelepen, 11 emeletes panelház 2. emeletén, egy 59 nm-es, 1+2 félszobás lakás, új a...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24697367)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (96828337)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (57453575)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (67761323)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó világos, alacsony rezsijű, 43nm-es, csúsztatott zsalus lakás a Szilas park zöldövezeti részén! A+-os energetikai minősít...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (15279939)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74527132)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó másfél szobás lakás az Ond vezér téren, kiváló közlekedéssel! Az Ond vezér téren, az Örs vezér teréhez közel kínálunk e...
56 000 000 HUF
1 217 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25499984)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakatos-lakótelepen, a brenner jános park szomszédságában, 2 szobás napfényes, 8. emeleti lakás egyedi mérős távfűtéssel, log...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (24358899)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43333893)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84345361)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56599729)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen tágas étkezős konyhával! a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 53 n...
56 700 000 HUF
1 069 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal