Eladó lakás Budapest 60 millióig (4004 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 004 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39431499)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34974969)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének központjában egy kiváló adottságokkal rendelkező, másfél szobás, jó állapotú lakást....
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87797522)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó 1+2 fél szoba Havanna szívében*** Eladó a Havanna lakótelepen egy 11. emeleti, 1+2 félszobás panellakás, amely kiváló...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (62775592)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (61788437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78439372)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37746432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Angyalföld kedvelt, parkokkal dús részén azonnal költözhető, 38 m2-es lakás új tulajdonosra vár! Főbb paraméterek: - szoba, ko...
59 600 000 HUF
1 568 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93847349)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Göncz Árpád Városközpont közvetlen közelében, mégis csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rende...
39 150 000 HUF
1 702 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (45516155)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest IX. kerületében, a József Attila-lakótelepen, az Ifjúmunkás utcában egy 35 m²-es, 1 + fél szobás, közepes állapo...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27274957)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, zárt lakótelepen lévő, felújított állapotú TÉGLALAKÁS A lakás műszaki állapota jó, a villamosvezetékek és a vízvezeté...
32 900 000 HUF
1 134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (33377444)