Eladó lakás Budapest 60 millióig (4027 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 027 db
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46255332)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Bocskai úton egy 14 m²-es, felújított, 5. emeleti, liftes társasházban található kis lakás, amely remek elhelyezkedésén...
32 900 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63599372)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület eladásra kínálunk egy földszinti, belső kétszintes lakást rendezett társasházban. Az ingatlan délkeleti t...
42 000 000 HUF
2 210 526 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (65686343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcábanKőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvételr...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32343443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, k...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93433683)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében kínálom megvételre ezt a 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújít...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (46374444)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületéb...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (87853943)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyságú,...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79458447)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmas Eladásra kínálunk egy teher...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53732636)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelébenBudapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál t...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45583452)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest XIII. kerületének egyik legnépszer...
31 800 000 HUF
1 870 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39453355)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy földszinti, belső kétszintes lakást rendezett társasházban. Az ingatlan délkeleti tájolásának köszönhetőe...
39 000 000 HUF
2 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (64626939)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65163956)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmas Eladásra kínálunk egy teh...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24374191)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladóAz elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes vá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (23452447)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (22733573)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal*****Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de átal...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42247439)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó 1 szobás + hallos lakás - kiváló Alap befektetésnek vagy saját CÉLRA! Az ingatlan egy csendes társasház magasföld...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79572797)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35 nm-es, panelprogramos lakás a Sárfű utcában Eladó a XV. kerületben, Újpalotán egy 35 négyzetméteres, kifizetett panel...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57285268)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39873774)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal