Eladó lakás Budapest 60 millióig (4027 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 027 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94336952)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdeklődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel eladó! Eladásra kínálunk egy 2021-ben telje...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45453353)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
58 490 000 HUF
1 949 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85783977)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44499489)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77339948)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Oktogonnál, az andrássy út saroknál – kis lakás, nagy ÉRTÉK Budapest egyik legismertebb és legkeresettebb részén, az Oktogon k...
57 000 000 HUF
2 192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94397476)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a XIII. kerületben, Újlipótvárosban eladó egy 24 m2-es, 1 szobás, 2. emeleti (legfelső szint) utcai nézetű lakás, sa...
42 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37789373)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33349764)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óváros szívében, mégis wekerletelep hangulatát idéző 12 lakásos épület földszintjén található ingatlan 90 nm-es kizárólagos has...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54928734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64814277)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár központi részén, a közkedvelt Hősök terén kínálok megvételre egy 50 nm-es, galériás, első emeleti, igazi nagypolgári ...
53 200 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33859584)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (57374849)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27764784)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szo...
59 990 000 HUF
1 224 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56293287)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelepen, 11 emeletes panelház 2. emeletén, egy 59 nm-es, 1+2 félszobás lakás, új a...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77585492)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal