Eladó lakás Budapest 60 millióig (4029 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 029 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79833937)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki! Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején, kiváló közlekedés mellett, eladó egy földszinti 29nm, alapterü...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (99254877)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39913317)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77453644)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99982969)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es házikót,...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94842144)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53544898)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37644538)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első otthon vagy biztos befektetés, 2 szobás, könnyen kiadható lakás Angyalföldön! --- Eladó egy 48 m2-es, nappali + 1 hálószob...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33328867)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (82314773)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44496559)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45454424)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49432853)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55448231)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett garzon metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, hitelezhető! ) Budapest 7. kerületében, az Almássy ...
46 900 000 HUF
2 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95237956)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XXI. kerületben, Csepelen, Ady Endre utcában, rendezett, szigetelt panel épületben, 1. emeleti, 47 nm-es, 1+1 félszobás, dupla ...
53 900 000 HUF
1 146 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94793522)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest pezsgő belvárosában, a Zsinagóga közelében eladó egy frissen felújított, belső kétszintes, nappali+hálós lakás. A tel...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14345732)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest pezsgő belvárosában, a a Károly körút közelében eladó egy átalakított és frissen felújított, belső kétszintes, nappali...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (73958272)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az eladási ár tartalmazza a berendezést IS. KITÜNŐ lokáció - iskolák, egyetemek a KÖZELBEN KITŰNŐ befektetés - azonnal KIADHAT...
56 900 000 HUF
1 778 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal