Eladó lakás Budapest 60 millióig (4030 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 030 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49452896)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület Baross utcában, az Orczy tér közelében egy gyönyörűen felújított homlokzatú társasházban eladó egy tulajdon...
31 500 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74316435)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (88197545)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest VII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
56 900 000 HUF
1 724 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (64643715)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amennyiben Ön a XVIII. kerületben keres lakást, engedje meg, hogy figyelmébe ajánljam ezt a remek lehetőséget kínáló erkélyes i...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (13799743)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (85547412)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59732937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos lakás Zugló közkedvelt részén! Zugló egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, franc...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43259916)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos otthon kiváló elosztással – ideális CSALÁDOKNAK Budapest 18. kerületének egyik közkedvelt, jól élhető részén kínálunk...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (26572428)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Rendkívül kedvező ár! Eladó 63 nm-es, felújítandó, de kiváló adottságú téglalakás a Váci úton – remek lokáció, rengeteg lehető...
56 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61624443)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83744877)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (22977995)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton! Budapest egyik legfrekventáltabb ré...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74413654)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m²-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79555167)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiváló lehetőség Budapest Istvánmezőn sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Budapest XIV. kerületének kedvelt Ist...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57924754)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület kedvelt részén, a Kada utcában eladó egy 2 szobás, magasföldszinti lakás saját kerttel és garázzsal! A lakás műsza...
59 990 000 HUF
1 249 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43413881)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal birtokbavehető, tehermentes, teljeskörűen felújított 26nm-es (bruttó 29nm-es a beépített erkéllyel együtt) - nyugati fe...
55 700 000 HUF
1 920 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34153359)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, garzon Gazdagréten, alacsony rezsivel Gazdagrét kedvelt részén eladó egy 28 m²-es, 4. emeleti, északnyugati tájolá...
60 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal