Eladó lakás Budapest 60 millióig (4031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 031 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99759996)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Újpest Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176843 hivatkozási számú Budapest VI. kerületi társasházi lakás. Első ...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23514384)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57695967)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, otthonos lakás zöld környezetben Óhegyen! Budapest x. kerületének kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, Óhegyen kí...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79842347)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45843535)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Hangulatos, galériás lakás a XII. kerület szívében eladó! *** Eladásra kínálunk egy 31 nm-es, 3. emeleti, világos és baráts...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23369424)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Fűvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. a ...
56 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31548683)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99854929)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás, III. kerület Óbudán, kiváló közlekedéssel, 9-es busz, 17-19-es villamosok! A lakás főbb jellemzői: csende...
55 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36539755)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, alagsori lakás, amely kiváló választás befektetésnek! Amit az ingatlanról tudni érdemes: ✅ Fr...
35 900 000 HUF
1 282 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88374474)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében, a XIII. kerületben, Újlipótvárosban, kivételes lehetőségeket kínáló, használt lakásunkat, amely ...
52 900 000 HUF
2 034 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34551324)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sokoldalú lehetőség – lakás vagy üzlet egyben! Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, jelenleg lakásként használt, felújítandó szute...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36971429)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest kiváló elhelyezkedésű részén a XIII. kerület Frangepán utcában kínálunk megvételre egy 38 m²-es, 1 szobás, jó állapotú...
55 500 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57315178)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 35 m²-es, felújítandó lakás a Dózsa György úton, mindössze 2 perc sétára a Városligettől. a lakás egyik legnagyobb el...
51 900 000 HUF
1 482 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (85339443)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! Csepel egyik legjobb környékén, az Árpád utcában eladó egy 46 nm-es, 2 szobás, 3. emeleti, keleti tájolású, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84577382)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző, világos 1+1 félszobás, 35 m²-es lakás eladó a Nyírpalota úton. A szobák ablakai parkra néznek, a nyílászárók műa...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73734136)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy 27nm-es, 1 szobás, feéújított állapotú, fényes lakás Újpesten, csendes, zöldövezeti környéken.  A környék kiv...
48 900 000 HUF
1 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (52185335)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
3 Szobás Otthon Start Programra alkalmas azonnal költözhető lakás eladó Csepel-Belvárosban Az ingatlan a csepeli piac közelébe...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33686357)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új LAKÁSOK! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusan...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (41335852)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakásvásárlók figyelem! 9. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis lakás eladó. Az ingatlan téglá...
44 700 000 HUF
1 176 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43344894)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerületi Dembinszky utcában egy földszinti, nagy belmagasságú, felújítást igénylő ingatlan! Különleges jogi és m...
59 900 000 HUF
1 426 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?