Eladó lakás Budapest 60 millióig (4033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 033 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39632349)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba hangulatos sorházi otthon ÚJPESTEN! Eladó a IV. kerületi Thaly Kálmán utcában egy jó állapotú,...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97463167)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es üzl...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53774648)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73712436)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58633217)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületében...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44933373)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (28896739)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 28 m²-es, 1 szobás, nagyon jó állapotú lakást, amely ideális választás lehet első lakás vásárlóknak vag...
60 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78273864)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (36442423)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (74237992)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony rezsi, modern kényelem: Felújított kislakás a Bartók Béla lakótelepen! Nagytétény egyik legkedveltebb, zöldövezeti rés...
59 990 000 HUF
1 249 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46939273)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az M3-as bevezető szakaszánál, a Csáktornya parkban 50 negyzetmeteres, teljesen felújítandó, első emeleti lakás vált eladóvá! Tehermentes, azonnal birtokba vehető!
60 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95547384)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy tágas, 2 szobás lakást, nagy terekkel és jól átgondolt elrendezéssel. Az ingatlan magasföldszinten találh...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
48 900 000 HUF
1 686 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal