Eladó lakás Budapest 60 millióig (4025 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 025 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33339447)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***10 Perc séta a DUNÁHOZ*** Eladó Újpesten, a központhoz közel, a Liszt Ferenc utcánál, egy 37 m2-es sok lehetőséget kínáló la...
52 700 000 HUF
1 424 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56748649)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Hidegkúti Nándor Stadionnál! ***** Frissen felújított,...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52295647)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Eladó több funkciós ingatlan a VIII. kerületben *** Megvételre kínálunk egy társasház pince szintjén található, 48 m2-es h...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57379993)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38777734)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Tulajdonlap szerint raktár besorolás...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59485163)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Befektetésnek is kiváló, belvárosi ingatlan, kedvező áron! *** Eladó Budapest VI. kerületében, az Andrássy út vonzáskörzet...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543335)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a belváros egyik legkedveltebb UTCÁJÁBAN, A lónyay utcában, egy szép tégla épület 1. emeletén LÉVŐ, 24 nm-es...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77179283)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében található kivételes lehetőséget, amely nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési célokra is ideális...
43 900 000 HUF
1 463 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73397484)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Kálvária téren egy frissen felújított, gépesített konyhával felszerelt, napfényes ingatlant. A lakás egy n...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (42177943)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben: újpest szomszédságában, az illyés Gyula utcában, a hubay Jenő tér mellett, nagyon jó közlekedésnél, 2004-ben ép...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73998533)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított stúdiólakást kínálunk Budapest belvárosának egyik legnépszerűbb utcájában, a VI. kerület Nagymező utcájában. Az in...
58 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92227999)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított garzon a Terézváros szívében! Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utca 26. Szám alatt, közvet...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94395687)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal