Eladó lakás Budapest belváros (7132 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 132 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36785239)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44918811)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34194825)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77394397)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a VI. kerület elegáns részén, a Gozsdu udvar közelében kínálunk megvételre egy közel 100 m²-es, teljes körűe...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34471374)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 88 m²-es, háromszobás, első emeleti lakást, a...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49769375)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületének szívében, a közkedvelt Vörösmarty utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, tágas és igényesen ...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36928313)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Füvészkert melletti ékszerdoboz: Felújított garzon, akár bérlővel együtt! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest ...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76658749)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Párizsi hangulatú panoráma, budai hegyek látványa, kivételes tetőteraszok azonnal költözhető penthouse a Blahánál Budapest bel...
228 382 000 HUF
2 154 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72547923)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban eladó egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériáva...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44954437)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39978436)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53792333)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*****2 Különálló ingatlan egy áráért! Tökéletesen kiadható 2 db ingatlan VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen fe...
41 800 000 HUF
774 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91342445)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt megbízás! *** Kiváló lakás a Kazinczy sétányon - azonnali befektetésre vagy költözésre! Budapest egyik legikonikus...
72 500 000 HUF
1 907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73728934)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33943835)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92515849)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest 7. kerületének Városligethez közeli részén (Dembin...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54921699)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75979349)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 61 m²-es lakás a Ferenciek tere közelében! A 61 m2-es, utcára néző, gáz cirkós - radiátor fűtéses, praktikus elrendezésű...
99 000 000 HUF
1 622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27544333)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, tehermentes lakás a Vérmező szomszédságában Budapest i. kerület, Attila úton. Kivételes lehetőség Budapest egyi...
88 600 000 HUF
1 406 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal