Eladó lakás Budapest belváros (7132 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 132 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43285335)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagypolgári lakás eladó a kossuth tér közvetlen közelében – Budapest v. kerület, LIPÓTVÁROS Budapest egyik legexkluzívabb, tör...
165 000 000 HUF
2 619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44972236)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 négyzetméteres, téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, a Hunyadi téren. A második emeleti ingatlan két kénye...
72 900 000 HUF
1 458 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73998533)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított stúdiólakást kínálunk Budapest belvárosának egyik legnépszerűbb utcájában, a VI. kerület Nagymező utcájában. Az in...
58 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88363448)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás a VI. kerületben, Dessewffy utcában! Eladó egy 3 szobás, felújított lakás Budapest belvárosában, a Desse...
92 000 000 HUF
1 642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92227999)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított garzon a Terézváros szívében! Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utca 26. Szám alatt, közvet...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44496574)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetési lehetőség Budapest egyik legjobb helyén! ! Egy 33 m2-es lakás plusz 2 m2-es belsővel, amelyet építési engedéllyel...
65 000 000 HUF
1 857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39939383)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 különálló apartmanra felosztott airbnb lakás a király UTCÁBAN! Különleges befektetési lehetőség a belváros szívében – ...
160 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38298753)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. A hirdetés...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93972839)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. Ker. Almássy tér közelében, a Vörösmarty utcában egy szép és jó állapotú, 44 m2-es, nagyon hangulatos, másfél szob...
62 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96474784)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis lakás a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek, befektetőknek egyaránt. a...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (25325314)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a belvárosban: 37 m²-es, 7. emeleti prémium apartman eladóBudapest szívében kínálok megvételre egy kiemelkedően...
205 000 000 HUF
5 540 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23365474)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kere...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96873624)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges, kétlakrészes ingatlan a Károlyi Kert közelében Az v. kerület egyik legkedveltebb részén, mindössze pár lépésr...
109 800 000 HUF
1 389 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?