Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53276425)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VI. kerületben, az Oktogon közelében, az Andrássy útról nyíló Izabella utcában eladó egy 1. emeleti, 3 szobás, 42 nm-es lakás...
74 000 000 HUF
1 761 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95498235)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel Budapest szívében, a Belső VI. kerületben található, kiváló állapotú lakásunkat, amely ideális választás középkorúa...
220 000 000 HUF
1 496 598 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73832481)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Budapest VII. kerületében, a Rózsa utcában egy 68 nm-es, magasföldszinti lakás. A lakás jelenlegi elrendezése 2 szoba p...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54443887)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Fényben úszó 177 m² alapterülettel rendelkező saroklakás a II. János Pál pápa térnél – végtelen lehetőségek tára. A befekteté...
172 500 000 HUF
974 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57475289)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás eladó kiváló lokációban, a körút közelében. Eladó egy 99 m²-es nagypolgári lakás, amelyhez 3 m²-es erkély t...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (31879185)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás lakás eladó a Corvin negyed közelében örök kilátással a Gellért-hegyre! Budapest VIII. kerületében, a Corvin negyed k...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47374746)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2008-ban épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúráva. a lakás fö...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42947752)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39353892)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári lakás Terézváros szívében Budapest VI. kerületében, az Andrássy út és az Oktogon közelében, mégis csendes utcában ...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42196491)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 71 m²-es lakás a Paulay Ede utcában Két külön nyíló szobával, kiváló lokációval! Budapest belvárosában, a pezsgő kulturál...
99 900 000 HUF
1 407 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39465638)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Állatorvostudományi Egyetem közelében és a Városligettől sétatávolságra! Kínálunk egy frissen felújított, világo...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75544333)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusosan felújított, 3 szobás, 72 m²-es, belvárosi lakás a Rákóczi út közelében, liftes házban! Budapest VII. kerületében, a ...
108 000 000 HUF
1 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (25428454)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép házban 2 lakás EGYBEN! Eladó 2 felújított lakás a VII. kerület szívében. Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm! )...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33427314)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó frissen felújított, modern polgári otthon tökéletes komfort, stílus és technológia egyben! Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Egy 1896-b...
164 000 000 HUF
1 451 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64479329)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fél szobás, 88 m²...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87443591)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelében Kiváló...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (21584535)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLAN Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szí...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34758933)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes nagypolgári lakás a VI. kerületben, a Nyugati közelében! Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Podmaniczky ...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29332149)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 2009-ben épült, újszerű állapotú, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és teljes körű infrast...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33943754)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal