Eladó lakás Budapest belváros (7122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 122 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43337595)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
❗️Okos otthon - Corvin negyednél Új építésű lakások még bevezető áron! Otthon / Befektetés ⏺️ Lokáció: - 08. kerület dinamik...
73 990 000 HUF
1 644 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (66749493)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk ezt az 57 m²-es, 1. emeleti, liftes házban található, belső udvari tájolású saroklakást, amerikai konyhás n...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93937395)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokációOlyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja? Ez a 99 nm-es lakás pontosa...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55232799)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! A város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetős...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54745675)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-ÁRAKKAL! ! ! KÖRNYEZET-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat...
57 490 000 HUF
1 742 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72677933)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
73 990 000 HUF
1 608 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22966785)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-árakkal! ! ! Környezet-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat k...
99 990 000 HUF
1 333 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57772337)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos nagypolgári lakás a Duna korzó mellet Az 5. kerület reprezentatív részén, a Duna korzó és a Vigadó tér szomszédságában...
249 000 000 HUF
1 439 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47757224)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48756878)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45977223)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Nyáry Pál utcában, a Váci utca szomszédságában, 89 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, vendég wc-s, 3. eme...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23487244)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás eladó az v. kerületben, a Nyáry Pál utcában – 89 nm, nappali + 2 háló ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. k...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81543393)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56295831)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
87 750 000 HUF
1 253 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62757569)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy tágas, 119 m²-es lakást, amely az 1. emeleten helyezkedik el, 5 külön nyíló s...
99 000 000 HUF
831 932 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33572659)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VII. kerület egyik legismertebb részén, a Dohány utcában, a New York kávéház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 84 m...
93 000 000 HUF
1 107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal