Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39741847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 44 m²-es, 2022-ben teljeskörűen felújított otthont a Rákóczi tér közelében, a Német utcában. a lakásban új...
66 990 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24275833)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó stílusos, felújított nagypolgári lakás a Rottenbiller utcában-A belvárosi elegancia találkozása a modern kényelemmelEladá...
93 900 000 HUF
1 490 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37645637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95234493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54436323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, frissen felújított garzon az Erkel színház közelében! Eladó egy 28 nm-es, földszinti, design berendezéssel frissen fe...
51 900 000 HUF
1 853 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79654994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a II. János Pál pápa tér közelében eladó egy 31 m²-es, 1 szobás, jó állapotú, klímával felszerelt l...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39383921)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest történelmi belvárosában*** Budapest egyik legértékesebb lokációjában, az v...
189 000 000 HUF
2 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33734789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57936943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó különleges lehetőség a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt Dob utcájában! Ez a földszinti, hivatalosan 60 m? -Es...
87 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44278493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 6. Ker. Oktogon lközvetlen közelében 49 m²-es + 15 m² galériás, földszinti, belső udvarra nétp, jó elrendezésű, néhány év...
74 500 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92376551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Scroll down for English. Eladó galériás, teljes körűen felújított, modern, bútorozott lakás – VII. kerület, Keleti pályaudvar...
45 900 000 HUF
2 185 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52443337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított luxuslakás, panorámával a Szent István Bazilikára Eladásra kínálunk a Szent István Bazilikával s...
259 000 000 HUF
2 564 356 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83947687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen, kiváló minőségben felújított lakás eladó a belváros szívében - az Opera és az Oktogon között, a csendes, egyirán...
134 900 000 HUF
2 175 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (48512262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben, Városház utcában, közel a Szervita térhez és a Ferenciek teréhez, 47m2-es, 1, 5 szobás, világos, cirkófűtéses, c...
84 900 000 HUF
1 806 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64673837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás a belváros SZÍVÉBEN! Eladó 55nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, udvari nézetű lakás az v. kerületben a Szabadság t...
114 900 000 HUF
2 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45283965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest szívében, az v. kerületben egy 64 m²-es, belső kétszintes, gyönyörűen felújított lakás! A lakás földszinti elh...
99 999 999 HUF
1 562 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54666368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületében Eladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rende...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37737667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Könnyedén kiadható 2 szobás felújított lakás az v. KERÜLETBEN*** Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban kíná...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76946579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Lakás Szervita tér közelében Ez a modern, első emeleti luxuslakás 2023 őszén teljes felújításon esett át. Hála az ...
224 900 000 HUF
2 742 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46652784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal