Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33354842)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36633623)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38535395)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületébenEladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rendelk...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36563444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belvárosában, az Eötvös utca egyik legrendezettebb házában, felújított, légkondicionált, bútorozott, gépesített lakás ...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (86491793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló, hosszú távon stabil befektetési lehetőség Budapest belvárosában. Eladó egy világos, 2 szobás, kivételes adottságú lakás...
465 000 EUR
2 272 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39742992)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás lak...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23423277)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87234797)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedi hangulatú, művészi igénnyel kialakított lakás a belvárosban, az Andrássy út és a felújított, parkosított Jókai tér közve...
135 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63874456)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világörökségi környezet az Oktogonnál 36 m² csend és városközpont egyszerreAz ingatlan az Oktogon közvetlen közelében található...
136 000 000 HUF
3 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97987952)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kere...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59544524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi nagypolgári életérzés egy kis modern vonallal FŰSZEREZVE! Eladó egy napfényes, igényesen felújított, teljesen bútorozott ...
185 000 000 HUF
1 887 755 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47839396)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nagypolgári lakás modern köntösben Király utca, 72 m²-es prémium otthon vagy befektetés! a Király utca egyik legszebb, re...
152 900 000 HUF
2 123 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33452973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, felújított miniotthon az andrássy út közelében teljes berendezéssel és ügyvédi megosztással Eladó Budapest VI. kerüle...
49 750 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23593497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24333454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a belváros közelében az üzletekkel, szolgáltatókal, éttermekkel kávézókkal tarkított Corvin sétányon, utcai nézetű, 71 nm...
140 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93339762)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló kö...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43775293)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan a 8. kerület szívében, a Magdolna utcában! Budapesten, egy 18 lakásos társasház második emeletén kínáljuk eladás...
30 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94464345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76683735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Váro...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93583744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
M4 metró közeli, lehetőségekben gazdag lakást kínálok megvételre a 8. kerület, II. János Pál pápa tér közeli, barátságos társas...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal