Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37978721)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető új lakások! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusan ...
70 497 500 HUF
1 639 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35683944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 745 000 HUF
1 645 232 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 544 000 HUF
1 640 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79437894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 544 000 HUF
1 640 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82934743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 497 500 HUF
1 639 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54335981)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 544 000 HUF
1 640 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75831297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 497 500 HUF
1 639 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35984661)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: VI. kerületben, rendkívül vonzó lehet azok számára, akik a v...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36355384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Eladó egy lenyűgöző téglalakás Budapest i. kerületében, amel...
399 000 000 HUF
3 469 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95285432)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének kedvelt részén, a Tisztviselőtelepen, eladó egy földszinti, jó állapotú társasházban található 23 m²...
38 900 000 HUF
1 341 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53497583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29547859)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53383945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínálunk Budapest ikonikus helyén - a Rákóczi úton - egy 90 m2-es, 2 külön nyíló hálószobás + nappalis, legfelső ...
88 000 000 HUF
977 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45548946)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utcaEladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73384233)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
M4 metró közeli, lehetőségekben gazdag lakást kínálok megvételre a 8. kerület, II. János Pál pápa tér közeli, barátságos társas...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74576794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 497 500 HUF
1 639 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39742914)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó világos, tágas design lakás a Corvin-negyedben! Scroll down for english! Eladásra kínálunk egy 88 nm-es (valóságban 92 nm...
109 000 000 HUF
1 238 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35483346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a lakás ...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16743459)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 497 500 HUF
1 639 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38377493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű történelmi házban, felújított nagy lakás ami kettő is lehet! a Népszínház utca egyik legszebb házában, eladó egy 87 nm...
109 000 000 HUF
1 252 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal