Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33478447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
51 900 000 HUF
1 674 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78267948)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, igényesen felújított 123m2-es lakás Budapest szívében, a 7. kerületben! a 4. emeleti, liftes társasházban talá...
209 000 000 HUF
1 699 186 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79645881)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, jó elosztású 2 hálószobás lakás a Garay utcában zárószinti nyugalom, kiváló közlekedésselBudapest VII. kerületében, a ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49339418)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89973334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68439855)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32732479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, polgári lakás a Horváth Mihály téren - 95 nm-es, 2 szobás, otthon! Budapest VIII. kerületének egyik legszebb rés...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74975933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ingatlan HELYSZÍNE: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezet...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21737758)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerület Akácfa utcában ez a 65m2-es első emeleti lakás! Szuper lokáció befektetésre vagy akár első lakásnak jó á...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78342616)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Hunters Ingatlaniroda kínálatában egy hangulatos, 23 nm-es garzon a Rákóczi úton – tökéletes első otthon vagy befekteté...
42 900 000 HUF
1 865 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53343774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75435929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13732443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két lakás, egy befeketés Budapest központjában! Egy ingatlan, de két különálló apartman. a Vörösmarty tér közelében, csendes, s...
233 900 000 HUF
2 751 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41452572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a VI. kerületben, az Andrássy út közelében az Izabella utcában egy 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emel...
132 000 000 HUF
1 109 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73734752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagy Diófa utca, VII. kerületVilágos, felújított, csendes lakás a belváros szívébenBudapest 7. kerületében, a Nagy Diófa utcába...
126 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15423558)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84414173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49884727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66226764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó penthouse lakás Budapest szívében, a 6. kerületben lenyűgöző panorámával a Bazilikára - English belowKivételes lehetőség ...
625 000 EUR
2 540 046 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23773476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 7. kerületében, az egyik legkedveltebb utcában, gyönyörűen és teljeskörűen felújított állapotban kínáljuk eladásra ezt...
154 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal