Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45328357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please find the english desription below, thank YOU! ! ! Exkluzív befektetési lehetőség a VI. kerület szívében Eladó egy egye...
290 000 000 HUF
2 265 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47822357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest szívében, a Belső VI. kerületben található, felújítandó lakásunkat, mely kiváló lehetőséget kínál Önnek, h...
76 500 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43945333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis lakás a Belváros szívében Kivételes lehetőség otthonkeresőknek és befektetőknek egyará...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56436737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, 3 szobás lakás a Corvin sétányon – modern életstílus, zöld környezet, kiváló lokáció Eladó a VIII. kerületben, a Cor...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48633634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó penthouse lakás Budapest szívében, a 6. kerületben lenyűgöző panorámával a Bazilikára - English below Kivételes lehetősé...
625 000 EUR
2 540 046 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95535771)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyugati pályaudvarnál, dupla galériás, dupla komfortos, csendes utcára néző, emeleti lakás! V. kerületben, a Nyugati pályaudv...
109 900 000 HUF
2 154 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63135472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96374834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az v. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, NAGYPOLGÁRI lakás! ! ! Az ingatlan, a...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47247454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az 5. kerület legjobb, csendes részén a Parlament, Szabadság tér közelében az Aulich utcában eladó két külön bejáratú egyenk...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69443636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes Prémium lakás a belváros szívében a Deák tér közelében! Budapest VII. kerületében, a Deák Ferenc té...
199 000 000 HUF
1 761 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19471243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerületben, közel a BAZILIKA-hoz, egy 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilin...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62283444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Páratlan befektetés a belváros szívébennagypolgári elegancia a teréz körúton Eladó egy rendkívül világos, tágas, nagypolgári l...
139 000 000 HUF
1 323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63449244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns polgári lakás a Vörösmarty téren. Budapest egyik legimpozánsabb és legkeresettebb lokációjában, a Vörösmarty té...
149 000 000 HUF
2 865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24795195)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47535695)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel a város egyik igazi Privilégiumát! Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleges életérzés. Gigant...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79941291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27751842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75494651)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium belvárosi ritkaság a Weiner Leó utcában belső kétszintes, tetőteraszos lakás autóbeállóval! Eladó Budapest 6. kerület...
220 000 000 HUF
1 788 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42384387)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a rendkívüli, 1941-ben épült belvárosi bauhaus stílusú lakást, amely egy csendes utcában található, de még...
600 000 EUR
2 047 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal