Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77751479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha valaha gondolkodott azon, hogy milyen lehet igazán elegáns, belvárosi helyen lakni, itt most kipróbálhatná! A lokáció: 5. ...
118 710 900 HUF
2 082 647 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (56977539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez valóban az, aminek a képekről látszik: újépítésű lakás, ahonnan látható a Budavári Palota, a Bazilika tornyai és a Szabadság...
161 878 500 HUF
3 054 311 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24534277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappalis + 3 hálószobás + 2 fürdőszobás lakás a Zsinagógától 1 perc sétára A lakás igéynesen felújított, rend...
143 532 270 HUF
1 612 722 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74921995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
7. kerület Madách térnél eladó egy 6. emeleti, utcai nézetű, nappali + 2 hálós lakás. a lakásban felújításra kerültek, a külső ...
119 900 000 HUF
1 427 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78638393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben, az Országháztól egy saroknyira, az egyik legszebb szecessziós épületben, 40 nm-es, felújított lakás eladó. a bel...
129 000 000 HUF
3 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96974325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, utcai nézetű, 4 szobás lakás Lipótváros szívében – kiváló lokáció, remek befektetés! (Tulajdoni lap szerint 2 szo...
142 000 000 HUF
1 339 622 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74341933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akciós - - - Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett ...
139 000 000 HUF
1 878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (15396435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 85, 275 m2 ala...
153 895 000 HUF
1 810 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13579442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elegáns nagypolgári lakás liftes társasházban Eladóvá vált a 7. kerület Király utca-Rózsa utca sarkánál egy 113nm-es (+4nm galé...
145 000 000 HUF
1 239 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41499726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest belvárosában kínálok megvételre 2 hrsz-on lévő ingatlant. Ez az eredetileg 117 nm-es ingatlan, amely 6 apartmanná le...
150 000 000 HUF
1 282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16163933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás: - 68 m², valóságban 72 m² - 1. emelet - amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba (egyik szobához gardrób lett kialakítva) ...
101 950 000 HUF
1 415 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44695938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos lakás erkélyes – nappali + 2 hálószoba, dupla fürdőszoba Budapest egyik közkedvelt, dinamikusan fejlődő...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (81499662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szinyei Merse utcában eladó világos, 85 m²-es, külön bejáratú lakrészekkel rendelkező lakás A VI. kerület kedvelt részén, a Sz...
93 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24643644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy szép állapotú, liftes házban egy 68 nm-es 3 szobás lakás. A lakás: 68nm Elosztása: előszoba, nappali, 2 háló...
95 000 000 HUF
1 397 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42349484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ritkaság a belváros szívében – panorámás luxuslakás a Central Passage-ban Eladásra kínálunk Budapest egyik legkeresetteb...
250 000 000 HUF
2 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94839926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha fiatal felnőtt vagy, aki a főváros szívében keres egy modern, exkluzív lakást, akkor a Podmaniczky utcában található ingatla...
149 900 000 HUF
1 414 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43983998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kerül egy 30, 1 m² alapterületű, modern lakás a Hegyalja úton egy 2020-ban épült társasházban, amely egyedi kialakítás...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52745374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás az Aradi utcában! - Világos és hangulatos otthon; - Zuhanyzós fürdőszoba; - Alacsony rezsijű, a közművek mérése eg...
35 000 000 HUF
2 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23432635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi ez a belvárosi, csendes utcában lévő lakás. A lakásról: - 79 nm - 3 szoba - tágas terek - jól alakítha...
104 900 000 HUF
1 327 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53963632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges, belső kétszintes lakás a Palotanegyed szívében! Budapest 8. kerület, Somogyi Béla utcában eladó egy 68 nm h...
64 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal