Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95516293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Belső-Terézvárosban, egy nyugodt, forgalomtól mentes utcában kínáljuk megv...
185 000 000 HUF
2 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45692322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljeskörűen, lakberendez...
111 000 000 HUF
1 563 380 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49671628)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Eladásra kínálunk egy igazi különlegességet Budapest le...
89 900 000 HUF
1 762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35594557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, felújítandó lakás kiváló lokációban – befektetőknek vagy nagycsaládosoknak! Eladásra kínálok, egy 95 nm-es, felújítand...
105 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48269248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Naphegy lábánál, a budai villanegyed időtlen eleganciájában – különleges hangulatú, belső kétszintes, kellemes terasszal rend...
147 600 000 HUF
1 658 426 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59967622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Erzsébetváros építészettörténeti ritkaságában! a Deák tér irányába tekintve Gellérthegyre panorámás, Wälder...
165 000 000 HUF
2 012 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28782971)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium dizájnlakás – két külön lakrésszel, azonnal költözhető, csendes belvárosi KÖRNYEZETBEN! For English please scroll dow...
84 900 000 HUF
1 886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94227463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló közlekedési adottságokkal, a belváros közelében eladó egy földszinti, 51 m²-es ingatlan, amely garzonlakásként, üzlethel...
59 990 000 HUF
1 176 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65784617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A VIII. kerület szívében, kiváló közlekedési adottságokkal eladó egy kilencedik emeleti, öt éve teljeskörűn felújított 92 m2-es...
138 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29388736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 1988-ban csúsztatott zsalus technológiával épült, 59 m2-es kitűnő elrendezésű, harmadik emeleti lakás a Corvin-negyed...
84 975 000 HUF
1 440 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (55633283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás - liftes házban! VI. Podmaniczky utcában, rendezett, liftes társasház 1. emeletén eladó egy 45 m2-es, teljes...
92 900 000 HUF
2 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95995662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63694283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kuriózum a fashion streeten világos, elegáns, 71 nm-es lakás eladó Budapest SZÍVÉBEN! Eladó egy igazán különleges ingatlan Bu...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94537931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68973765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes lak...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43986364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fashion Street Legacy | Exkluzivitás a Kempinski Szomszédságában Vannak ingatlanok, amelyek felette állnak a piaci hullámzásna...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97428822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Corvin sétányon! ! Egy 4. emeleti, jó állapotú, erkélyes, 3 szobás ingatlan a Cordia Fontana Házban. a belváros közepén,...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63959494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes lakás a PALOTANEGYEDBEN! Az ingatlan a VIII. kerület legjobb részén a palotanegyedben található, egy rendezett...
99 000 000 HUF
1 302 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38941557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó prémium minőségben felújított, különleges stílusú lakás az Andrássy úton! Budapest VI. kerületének egyik legkiemelkedőb...
79 900 000 HUF
2 219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22961247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos báj...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?