Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19494358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73773793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A 6. kerületben, a Nagymező utcánál, csendes, nyugodt egyirányú utcában eladó ez a remek hangulatú, minőségi anyagokkal felújít...
189 000 000 HUF
2 277 108 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37953396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás, 90 m2-es lakás Budapest belvárosának szívében – kiváló befektetés hosszú-rövidtávú kiadásra, fiataloknak, turis...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73495652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületi, a Podmaniczky utca és az Andrássy út között elhelyezkedő 80 m²-es lakás eladó! Eladóvá vált a Rózsa utcában egy...
99 800 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93854674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáljuk ezt a Budapest szívében, a Kossuth Lajos utcában, az Astoria mellett található ingatlant, ami bérbeadásra is ...
320 000 EUR
1 564 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37578442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában? De csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34738426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal rendelkező világos, 1....
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59467787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest frekventált részén, a Rákóczi úton elhelyezkedő 76 m²-es lakás. Az ingatlan az utcára néz, így garantálva, hogy ...
79 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19935877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Scroll down for English. Az ingatlan Budapest belvárosának kiemelt részén, a VI. kerület szívében található, néhány perc sétá...
294 900 000 HUF
2 106 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33115675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Scroll down for English. Üdvözöljük Budapest egyik legikonikusabb utcájában, a Váci utcában található 77 m²-es, luxus színvon...
199 900 000 HUF
2 596 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31736931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső-Erzsébetvárosban, a Zsinagóga közelébenPanorámás, 3 hatalmas szobás lakás, liftes, szép házbanBudapest szívében, a Wessel...
105 888 000 HUF
1 189 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54864714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, felújított miniotthon az andrássy út közelében teljes berendezéssel és ügyvédi megosztással Eladó Budapest VI. kerüle...
49 750 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48435471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelmébe! 3 Szobás lakás, mindhárom szoba WC-s fürdőszobával, bérlőkkel együtt eladó! ! ! Eladó Bp. , VI. Ker. Ter...
118 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19476545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33469737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egyedi, felújított lakás az Almássy tér sétáló részénél kiadásra is ideális! Budapest VII. kerületében, a Dohány utca és ...
90 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59727996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Összességében ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik egyedi otthont keresnek Budapest szívében, mely moder...
128 000 000 HUF
1 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63247256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes b...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46734777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás lak...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52358639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dob és Kertész utca sarkán - napos, prémium lakás! * Első lakóját váró, beleszeretős ingatlan*- értékes lokációban, a történelm...
46 900 000 HUF
1 737 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55752387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal