Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13334739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis luxus életérzés a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek és befektetőkn...
117 360 000 HUF
2 095 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14448469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (25886479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 5 fél
Scroll down for English. 5 Lakásos, teljesen felújított befektetési ingatlan eladó a 7. kerületben, a Wesselényi utcában! E...
284 900 000 HUF
1 838 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79731732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerületben, a Városliget és a belváros közvetlen közelében a Wesselényi utcában, egy 37 nm-es lakást, ...
69 900 000 HUF
1 889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93958952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerületben, a Városliget és a belváros közvetlen közelében, a Wesselényi utcában, egy 29nm-es lakást, ...
54 700 000 HUF
1 886 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26743495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87787484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89362974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*****2 Különálló ingatlan egy áráért! Tökéletesen kiadható 2 db ingatlan VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen fe...
41 800 000 HUF
774 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77993833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32872464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (65934751)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az Aladár utcában, Budapest i. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Hegyalja út és a mom Pa...
54 900 000 HUF
871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44737767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budán, a közkedvelt Naphegyen, egy különleges adottságokkal rendelkező, 3. emeleti, 107 nm-es panorámás lakás...
229 000 000 HUF
2 140 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76577347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó frissen felújított, galériás garzon a Bazilika közelében, a Hajós utcában Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb r...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25554752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, jó hangulatú lakás a folyamatosan megújuló JózsefvárosbanA környék az elmúlt években látványos fejlődésen ment ker...
78 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53977313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75547137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a piacon:fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakított ...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23496733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***V. kerületben a vörösmarty tér és a széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc szerint, Pest legszebb utcáj...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27542513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utcaEladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32433766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 7, kerületében Ligetvárosban keresi új tulajdonosát, egy 36 nm-es felújított földszinti lakást. 17 Nm-es nappalijában...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61184237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított, 54 nm-es, szuterén szinten lévő, több helyiség...
41 800 000 HUF
774 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal