Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32321547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy egyedi lehetőség Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kossuth Lajos utcában,...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33495531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető! ! Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül eladó! 116 M²-es, teljesen felú...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78733423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A virtuális séta az ingatlanról megtekinthető a képeken található QR-kód beolvasásával vagy a 3D-re kattintva. ---Budapest 8. k...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53917356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53474447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ü...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Első otthonod Budapesten? Ez lehet a tökéletes választás! Ez az igényesen felújított, bútorozott, 29 m² alapterületű, galériá...
49 999 000 HUF
1 724 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24439234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon Start programra, jó helyen, jó árban Eladó! ! ! Budapest VIII. kerület Teleki tér mellett, a rekonstrukciós, folyamatos...
84 500 000 HUF
938 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24322553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36592392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyete...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63599242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m2-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53117877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetési lehetőség Budapest szívében 5 apartmanos ingatlan eladó! ! ! a lakás jelenleg Airbnb engedéllyel rendelkezik, ez ...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34545725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Corvin negyednél, ! ! I. emeleti, 81 nm- es, nappali plusz 3 szobás, világos lakás eladó***VIII. Práter utcában, rendezett, po...
139 000 000 HUF
1 716 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77944941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
67 000 000 HUF
1 522 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69933424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33471447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
AVII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 191...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33569634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m²-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77982393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59273335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában eladó egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házba...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
48 560 000 HUF
1 517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44937486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-árakkal! ! ! Környezet-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat k...
55 990 000 HUF
1 272 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal