Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (89959454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
380 000 000 HUF
2 992 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (92566543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
340 000 000 HUF
3 300 970 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (82939774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
340 000 000 HUF
2 956 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (49352964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
380 000 000 HUF
3 114 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39293433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csarnok negyed, József körúttal párhozamos utcában eladó egy teljeskörűen felújított 26 nm-es, 2 helyiséges, szuterén szinten l...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33527963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
50 100 000 HUF
1 518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63924838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó 66 m2-es, 3 szobás lakás a Rákóczi tér közelében- ideális otthon családoknak, kiváló befektetési lehetőség! Budapest be...
110 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98534634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45672424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal rendelkező világos, 1....
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54524324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74773754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan modernizálásra szorul, azonban fekvésének és elosztásának köszönhetően elképesztő lehetőségeket rejt magában. a kla...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33969587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89774476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Terézvárosban eladó öt szobás, utcai nézetű, 2 fürdős LAKÁS! *** VI. kerületben eladó egy 125 nm-es, öt szobás, 2 fürdővel,...
136 000 000 HUF
1 088 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92547258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49334777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3 hálószobás, légkondicionált lakás a Bazilika közelébenBudapest belvárosában, a Bazilikától mindössze 200 méterre kínálu...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35353727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! a belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a m...
87 000 000 HUF
1 581 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75472293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Éljen a főváros központjától csupán néhány megállóra! Belső udvari, csendes ingatlan! Erkel Színház, éttermek, kávézók, edzőter...
73 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94231434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten, a VII. kerület szívében eladó egy újszerű, kiváló állapotú téglalakás, mely ideális választás fiataloknak vagy befe...
35 800 000 HUF
2 557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64772115)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerület Dohány utcában, Zsinagóga szomszédságában egy II. emeleti 92 nm-es 3 + 1 1/2 szobás, teljeskör...
145 000 000 HUF
1 576 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77599593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 66 nm-es, amerikai konyha nappa...
340 000 EUR
1 952 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal