Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44449574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás, 90 m2-es lakás Budapest belvárosának szívében – kiváló befektetés hosszú-rövidtávú kiadásra, fiataloknak, turis...
149 000 000 HUF
1 655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19785398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 139 000 000 huf értékű, tágas és napfényes ingatlan Budapest szívében, a VI. Kerüetben, Terézváros elegáns részén, az...
120 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41575382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton kín...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44452711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes, 97nm-es, 4 szobás, tágas 27 m2-es világos nappalival és télikerttel ELADÓ. Budapest 6. kerületében, a pesti...
210 000 000 HUF
2 164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72273322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Az épület 5. emeletén helyezkedik el, ez a háromszintes lakás melynek ablakai utcára néznek, 119, 245 m2 alapterületű, duplakom...
262 339 000 HUF
2 204 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43738965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan az épület 5. emeletén helyezkedik el, egyszintes, ablakai a csendes belső udvarra és utcára néznek, 85, 275 m2 alap...
153 495 000 HUF
1 805 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94395337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső kétszintes 2 szobás, 30-nm es terasszal rendelkező 76nm-es lakás eladó. Budapest 6. kerületében, a pesti Broadway közel...
139 754 500 HUF
1 863 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (14737739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96179147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87334777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54535331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95612858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás a Corvin Plazánál! a 8. kerületben kínálunk eladásra a Corvin Plaz...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39454975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, bútorozott, 65 nm-es lakás eladó a Corvin sétányon, 10. emeleti, panorámás kilátással! A Corvin sétányon kínálunk e...
144 990 000 HUF
2 013 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97897475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Modern, duplex lakás a belváros szívében – Budapest v. kerület, Kossuth Lajos utca Az energetikai tanúsítvány készítése folyama...
99 500 000 HUF
2 211 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (74473964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy igazán különleges és exkluzív otthont keres a város egyik legszebb részén, ne keressen tovább! Ez a kifogástalanul felúj...
239 900 000 HUF
2 998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55856179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó beosztású lakás az Oktogonnál. Az Eötvös utcában 114 négyzetméteres, jó beosztású utcai nézetű lakás eladó. A fűtésről és ...
115 000 000 HUF
1 008 771 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37367754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII....
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37697549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest Európa ékszerdoboza, méltán híres történelmi múltú lenyűgöző épületeiről és utcáiról. Az Andrássy út mindezek mintakép...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76425793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igazi kuriózum! Erkélyes, napfényes lakás eladó kilátással az operaházra! VI. kerületben, a Hajós utcában kínáljuk megvételre e...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91732291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás, 67 nm-es, jó állapotú, világos, nagypolgári lakás! Orczy negyed közkedvelt részén, közvetlen az Orczy - ker...
87 900 000 HUF
1 311 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal