Eladó lakás Budapest belváros (7137 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 137 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (48148755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51957734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Budapest City Home Ingatlaniroda kínálatában eladó a #159131 hivatkozási számú Budapest v. kerületi társasházi lak...
139 000 000 HUF
1 404 040 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45447277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Budapest City Home Ingatlaniroda kínálatában eladó a #159134 hivatkozási számú Budapest v. kerületi társasházi lak...
139 000 000 HUF
1 404 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75634232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, geo ház, alternatív energia. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra melle...
85 417 900 HUF
1 472 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (78642391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Parlamentre és dunára örökpanorámás lakás eladó bauhaus házban Eladásra kínálok az I. kerületben a Bem rakparton egy kellemes e...
305 000 000 HUF
2 293 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79454932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű lakások a VIII. kerület szívében, modern környezetben! A Baross utcától mindössze 2 percre elhelyezkedő lakások tö...
111 000 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (88828949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium lehetőség a Terézvárosban, az Alkotmány u. Szomszédságában, kívül belül (folyamatosan) felújított, egy múlt század elej...
83 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78522344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Betty Home Ingatlan Iroda eladásra kínál Budapest v. kerületében, a belvárosban, frekventált helyen egy 133 m2-es lakást. Az...
165 000 000 HUF
1 240 601 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (54268763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Alagútnál 3 szobás földszinti lakás eladó! Az ingatlan ablakai az utcára néznek, szép nagyok, így világos. Bejárata előtt kis t...
99 000 000 HUF
1 112 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75499125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 417 900 HUF
1 472 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91643999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes 127nm-es, 5 szobás lakás, 22,6nm-es tetőterasszal, ahol jakuzzi kialakításra is lehetőség van. Budapest 6. ke...
271 858 000 HUF
2 140 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46236493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Andrássy úton, újépítésű 143 nm-es, duplex lakás eladó. Kívül-belül szépen felújított épület legfelső emeletén, nappali, 3 háló...
315 000 000 HUF
2 202 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75249434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A váci utcánál 3 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 3. emeleti dizájn lakás eladó ...
359 000 000 HUF
3 293 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33693545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
5. kerületben 2 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 3. emeleti, dizájn lakás eladó ...
319 000 000 HUF
3 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55949537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi, teljeskörűen felújított polgári saroklakás sok ablakos, hatalmas nappalivala Blaha Lujza tér közvetlen szomszédságáb...
123 900 000 HUF
1 264 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79773667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91689927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpá...
88 500 000 HUF
1 427 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37393543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
88 250 000 HUF
1 423 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97944444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 440 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39714318)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest szívében az V. kerületben a Hold utcai piac, és a Szabadság tér szomszédságában eladó egy földszinti lakás. A 2 kis v...
140 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal