Eladó lakás Budapest belváros (7169 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 169 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75494513)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (99397634)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Világos, erkélyes polgári lakás Duna-parttól pár perc sétára. *** Az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Várnegyed köz...
139 000 000 HUF
1 759 493 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15128486)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43257732)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37636234)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapot...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47649344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkaság! Belvárosi felújítandó nagypolgári lakás a Károly körúton, a Zsinagógával szemben! / For English please scroll down! ...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34641969)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció, eladó lakás a vörösmarty UTCÁBAN! FIX 3%-os lakáshitelre is MEGVEHETŐ! Budapest VII. kerületének Erzsébetvár...
74 900 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59775338)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, 3 szobás lakás eladó a II. János pál Pápa térnél - tágas családi otthon vagy kiváló BEFEKTETÉS! *** VIII. kerüle...
77 900 000 HUF
1 236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72374763)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, tehermentes lakás a Vérmező szomszédságában Budapest i. kerület, Attila úton. Kivételes lehetőség Budapest egy...
88 600 000 HUF
1 406 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47379795)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (82818439)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest v. kerületében, a Hold utcában, a Batthyány örökmécses közelében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 126 nm-es, belső ...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35573343)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi dinamika, modern kényelem, felújított ékszer a Nagykörúton! ENGLISH description BELOW! ! ! Szeretne a város origój...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24999774)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99744272)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben teljesen felújított, nappali + 2 hálós lakás, szép lépcsőházzal rendelkező 160 éves házban Kedves Érdeklődő! ...
98 490 000 HUF
1 492 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64992729)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68389372)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35254646)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22932474)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerület Jókai tér közelében eladó 42 m2-es, emeleti, átlagos állpotú, jelenleg egybenyitott, de 2 önálló helyrajzi...
64 900 000 HUF
1 545 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33935427)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai vár közelében világos, tágas lakás teremgarázzsal, azonnali költözéssel ELADÓHa olyan otthont keres, ahol a belváros lükt...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal