Eladó lakás Budapest belváros (7169 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 169 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92426458)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított, két erkélyes luxuslakás eladó az Ó utcában, a Jókai tér és a Liszt Ferenc tér szomszédságában – kiváló lokáció, azo...
219 000 000 HUF
1 871 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33634223)
11 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Két külön hasznosítható ingatlanrész – kiváló befektetés a Blaha közelében Eladásra kínálunk Budapest VIII. kerületében, a Rák...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37444755)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony fenntartású, teljesen felújított lakás a Szondi utcában! Eladó a VI. kerület frekventált részén, a Körúttól mindössze...
65 000 000 HUF
1 444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78783821)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó reális áron, felújított, 3 szobás lakás AUTÓBEÁLLÓVAL Egy olyan ingatlant kínálunk eladásra, amely ideális választás csa...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24565412)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Váci utca déli, sétáló részén (Budapest v. Kerulet Belváros) kínálok eladásra egy 1. emeleti, 51 nm-es, 2 szobás, lakást, lif...
99 500 000 HUF
1 950 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33594655)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VI. kerület klasszikus belvárosi környezetében, az Andrássy út közvetlen közelében eladó egy 2. emeleti, egyszobás lakás. A gá...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69234943)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek befektetési lehetőség! Bérbe van adva most is. Kiváló közösségi közlekedésnél, 4/6-os villamos 1 perc, m4 metró 5 perce...
95 000 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57998423)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerület Jókai Tér közelében. Befektetők figyelem! Első lakásvásárlók figyelem! Budapest VI. kerületében az Oktogon...
64 900 000 HUF
1 545 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77119536)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VIII. kerületében az Orczy úton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemhez és a Semmelweis Egyetemhez is közel, egy 193...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93392865)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 40 nm-es lakás a budai Duna-part közelében, a Fő utca és Jégverem utca sarkán, patinás, liftes épül...
73 900 000 HUF
1 847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (64487278)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, tágas, 43 m²-es lakás a Budai Vár közvetlen közelében, a Kapucinus utcában, 2004-es, liftes társasházban. Az er...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74247914)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca. Városliget szó szerint a KÜSZÖBÖN! Ez a 30 nm-es, teljesen felújított, va...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64535654)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangulatosan berendezett,...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37781921)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Andrássy út és a Kodály Körönd szomszédságában, a csendes Aradi utcában eladó egy két hálószobás, amerikai konyhás otthon. ...
145 000 000 HUF
1 746 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21349491)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő, egyre népszerűbb Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35879912)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74337437)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dupla bejárat, végtelen lehetőség, 126 nm-es nagypolgári lakás a Hold utcában! ENGLISH version BELOW! ! ! Helyszín: Budapest...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94483373)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári elegancia a Deák Ferenc térnél, tágas, liftes lakás eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest v. kerü...
185 000 000 HUF
2 102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63167498)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82546743)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó nagypolgári lakás eladó – VI. kerület, Vörösmarty utca Budapest szívében, kiváló lokációban eladó egy 57 m²-es, el...
70 900 000 HUF
1 243 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal