Eladó lakás Budapest belváros (7090 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 090 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43421253)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosban csendes 5. emeleti erkélyes nappali +hálós lakás eladó. Befektetésnek is kiváló és a jelenlegi bérlő tovább is bére...
90 700 000 HUF
2 386 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (98744346)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Három erkélyes, világos lakás eladó a Bástya utcában Budapest szívében, a Bástya utcában kínálunk eladásra egy 68 nm-es, három...
139 000 000 HUF
2 044 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77725745)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Luxus lakás eladó Budapest belvárosában – Szervita tér, v. kerület Budapest belvárosának egyik legexkluzívabb pontján, a Szerv...
265 000 000 HUF
2 676 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93642178)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 108 m²-es, kétszintes, utcai kilátással rendelkező felújított lakás a belvárosi Szondi utcában. A tágas, világos ter...
157 900 000 HUF
1 462 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42267678)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35Nm 1 szobás csendes - 3. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően napfényes - nagyszerű elosztás (előszoba, konyha, szoba, fürdő...
62 000 000 HUF
1 771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97794982)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás belvárosi luxus! A Ferenciek terén, a Királyi Bérpalota, 4. , Legfelső emeletén, az épület egyetlen két erkélyes, b...
184 688 400 HUF
2 147 539 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38455346)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
156 Nm-es, teljesen felújított lakást, mely a Rákoczi úton található, mindössze 100 méterre a Blaha Lujza tértől. Az ingatlan e...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19553243)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse lakás privát tetőterasszal! A belváros szívében, az Ó utca és a Hajós utca sarkán eladó egy 2006-ban épült társashá...
202 446 900 HUF
2 087 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53353732)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Palotanegyedben, 2 lakássá alakítható 113m2-es világos lakás! Eladó egy 113 m2-es, 3 szobás, 4. emeleti, lakás liftes épületbe...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99566339)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerület kedvelt részén, a Rózsa utcában egy 124 négyzetméteres, harmadik emeleti lakást, amely egy ren...
174 000 000 HUF
1 403 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (89955888)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos 1 hálószobás lakás Budapest szívében – Városház utca, Budapest egyik legkeresettebb kerületében, az 5. kerületben kínálunk eladásra egy 47 nm-es, 2. emeleti 1 hálószobás lakást.
84 900 000 HUF
1 806 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (68633565)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egyedülálló lehetőség Budapest szívében az Andrássy úton, melyet 2002-ben az unesco Világörökség részévé nyilvánítottak. A lak...
214 000 000 HUF
2 931 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (68346392)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns lakás a VI. kerület szívében – Central Passage lakóparkban Budapest egyik legkedveltebb részén, a VI. kerületben...
96 000 000 HUF
2 042 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47514453)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy gyönyörű épületben tökéletes alaprajzzal rendelkező napfényes penthause lakás. A lakás 2021-ben épült szint ráépítés...
219 900 000 HUF
2 314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29953329)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy kivételes lehetőséget! Eladó egy újonnan felújított, modern lakás a Budapest belvárosában található V...
144 000 000 HUF
1 425 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37629626)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a rendkívül jó adottságokkal rendelkező, belvárosi ingatlant egy jó állapotú, szép ház 1 emelet emeletén...
104 900 000 HUF
1 719 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (25435471)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság! Gyönyörű luxus lakás a(z) v. kerületben - Stílus és kényelem egyszerre! Megvételre kínálunk egy lenyűgöző, 81 négyzet...
319 000 000 HUF
3 938 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31973955)
15 napja a megveszLAK-on