Eladó lakás Budapest belváros (7093 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 093 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46627737)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39432694)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium belvárosi lakás eladó VI. kerület SZÍVÉBENBudapest egyik legkeresettebb részén, a VI. kerület elegáns, pezsgő környezet...
180 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42558849)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget: Eladó egy 1. emeleti, 115 nm-es, teljes körűen felújított nagypolgári lakás, amely tág...
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42999774)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos garzon a Kálvária tér közelében, ideális első lakás vagy befektetés! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (79438532)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. a lakás jelenleg 3 egységre tagolt, ...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45996188)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 101 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 eg...
274 000 000 HUF
2 712 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64778595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45465435)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben! Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes ...
180 000 000 HUF
1 487 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (73494957)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest I. kerület, Logodi utca, zöld panoráma, luxus minőség A Logodi utca csendes részén, a Várnegyed közvetlen közelében e...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52352397)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43244547)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a Óbudai Egyetem közvetlen szomszédságában, a Tavaszmező utcában Eladásra kínálunk egy 150 m2-...
129 000 000 HUF
883 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44675924)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kiváló ár-érték arányú, 56 nm-es erkélyes, csendes lakás eladó a VIII. kerületi Baross utcában, a Közszolgálati Egyetem köze...
58 500 000 HUF
1 044 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45453737)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin Plaza közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 sz...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39394437)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vii. , Külső-Erzsébetvárosban, a Bethlen Gábor utca közelében teljeskörűen felújított, 33 nm-es, 1+1 szobás lakás ELADÓ! Az u...
54 500 000 HUF
1 651 515 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49445635)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VI. kerületében, az Izabella utcában, liftes, rendezett, jó állapotú társasház legfelső emeletén kínálok megvételre eg...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13996572)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse életérzés szomszédok nélkül – egyedülálló teraszos otthon erzsébetváros SZÍVÉBEN! Vágyik a belvárosi pezsgésre, de o...
133 400 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (22983343)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern minimalizmus a történelmi buda szívében – exkluzív otthon a mária TÉREN! Víziváros eleganciája találkozik a 21. Századi...
169 000 000 HUF
2 640 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45248293)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás a VIII. kerület szívében! Budapest pezsgő részén, a Turay Ida Színház közelében eladó egy 47 nm-es,...
44 990 000 HUF
899 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54573847)