Eladó lakás Budapest belváros (7093 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 093 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53932263)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes saroklakás eladó a palotanegyedben! Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palotanegyedben kínálu...
99 000 000 HUF
1 302 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47435794)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy igazán különleges lehetőséget Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legkiemeltebb részén, a Koss...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83458572)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elújított, bútorozott lakás eladó a VII. kerületben, a Garay utca egyik modern, újépítésű társasházában. Az ingatlan a 3. eme...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69313892)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület szívében, a Cserhát utcában egy stílusos, napfényes otthon a belváros egyik legjobb részén. Ha egy ...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43487293)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tetőtéri lakás eladó az operaház SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Eladó legfelső emeleti, 71nm-es, jelenleg amerikai konyhás nappali+hálószoba ...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31347436)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91763952)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Károly körúton, a Zsinagóga szomszédségában, közvetlenül az 5. kerület határán egy 78nm-es, 3, 5 szobás lakás. Ingatlan...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45177589)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47482762)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az inga...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77334997)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer luxuslakás a belváros szívében! -Ritka minőség, azonnali ÉLMÉNY! Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részé...
109 900 000 HUF
2 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79595558)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Corvin negyed közelében, egy rendkívül dinamikusan fejlődő környéken kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 68 négyzetméter...
80 600 000 HUF
1 185 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44144747)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (46446474)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes polgári lakás Duna-parttól pár perc sétára. Az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Várnegyed közelében e...
139 000 000 HUF
1 759 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93628364)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületében, a Gozsdu udvar közelében kínálok megvételre egy 91 nm-es, 2 szobás, napfényes, nagypolgári lakást! A...
109 900 000 HUF
1 207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93449793)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári lakás a Nyugatinál kiváló lokáció, tágas terek! Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nyugati ...
96 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29856767)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71497335)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Károly körúton, a Zsinagóga szomszédségában, közvetlenül az 5. kerület határán egy 78nm-es, 3, 5 szobás lakás. Ingatl...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45551573)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Batthyány utca, Hattyú Ház mögött 71 nm, 2 szoba Gyere, mutatok egy lakást Budán, amit szerintem érdemes megnézni. A Batthyán...
142 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53236574)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal