Eladó lakás Budapest belváros (7094 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 094 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43338996)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület belsejében eladó ez a 126 nm-es kiváló alaprajzú számos funkcióra alkalmas ingatlan. a lakás 3 nagyszoba 1 kisszob...
155 000 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59937384)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás Belső Erzsébetvárosban a Blaha Lujza tér mellett. A lakás gépészetileg műszakilag teljesen fel lett újítva! Az es...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32754492)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom, ezt a 2025. IV. Negyedévében frissen teljeskörűen felújított lakást erzsébetvárosban remek lokáció mellett. ...
93 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475949)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazán különlegesnek számító ingatlant kínálok most eladásra. A társasház udvarán levő önálló kis ház nappalival, konyhával és...
29 900 000 HUF
1 196 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83453633)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom, ezt a magával ragadó egyedi hangulatú Századosnegyedben elhelyezkedő 2 szobás ingatlant. A lakás a egy kis ...
99 990 000 HUF
892 767 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65322982)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a kiválóan kiadható, megkímélt állapotú, 71 négyzetméter alapterületű, jelenleg két szobás kialakítású nagypolgári lak...
81 500 000 HUF
1 147 887 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78195396)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a teljesen felújított nappali és 2 hálószobás fiatalos lakást a Keleti Pályaudvar vonzáskörzetében remek k...
82 900 000 HUF
1 256 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34487933)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨ Világos, alacsony rezsijű lakás a VIII. kerület szívében! ✨ Eladó egy azonnal költözhető, 41 m² + 11 m² galériás, napfényes ...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93379225)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest bulinegyedének központjában, a 7. kerület egyik legpezsgőbb utcájában található, Airbnb-re tökéletesen alkalmas ...
62 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18634983)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
62 000 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63594774)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus otthon Középső Erzsébetváros szívében – 2 lakás egy áráért! Eladó egy kivételes lehetőséget kínáló, 85 nm-es, teljes kö...
155 000 000 HUF
1 823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46162434)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a világos és modern garzonlakás Belső Erzsébetváros egyik legkedveltebb utcájában található, rendezett, liftes társasház leg...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45654219)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Erzsébet tér látványa nem csak díszlet – ez az otthon része. a hatalmas ablakokon át beszűrődő fény, a város mozgása és ritm...
246 500 000 HUF
2 541 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32453693)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, tágas lakás az Oktogon közelében – akár két lakás is kialakítható! Lokáció: Budapest VI. kerület, Oktogon kö...
134 000 000 HUF
1 098 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (14334774)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belváros szívében, mindössze két utcányira a Duna-parttól, egy igazi kincs várja új tulajdonosát! Ez az 53 nm-es, felújított ...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88559745)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedésű garzon a belváros KÖZELÉBEN! Budapest VIII. kerületében, a közkedvelt II. János Pál pápa tér közelében,...
49 490 000 HUF
1 596 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75593358)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Bazilika és a Szabadság tér között, az Október 6. Utca sétáló részén eladó egy 3. emeleti, utcai nézetű, 103 m²-es ingatlan, ...
270 000 000 HUF
2 621 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59743231)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a belváros szívében egy nettó 22 m²-es (bruttó 30 m²), földszinti, tehermentes, bútorozott kis lakást. A fűté...
49 800 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37563619)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
103 000 000 HUF
1 807 017 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?