Eladó lakás Budapest I. kerületben (361 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 361 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (96375245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lakásnak, irodának, orvosi rendelőnek egyaránt kitűnő lakás a Mammuttal szemben! I. kerület, Széna téren, a Mammut bevásárlóköz...
189 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75477433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű exkluzív lakások Budapest i. kerületében – Naphegy Budapest i. kerületének egyik legkeresettebb és legértékállóbb v...
124 000 000 HUF
3 444 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (97797691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű exkluzív stúdiólakás eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Budapest i. kerület Naphegy városrészében eladó egy új...
155 000 000 HUF
4 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48935146)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Várra néző luxuspanoráma a Naphegy szívében – kétszintes, 2 garázsos exkluzív otthon vagy prémium befektetés Budapest i....
209 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (82843334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes új építésű penthouse eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Eladó egy különleges, új építésű luxus penthouse Budape...
1 000 000 000 HUF
4 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75444177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belbuda egyik legnyugodtabb részén, a Várnegyed közvetlen közelében kínáljuk megvételre ezt a magas emeleti, prémium minőségben...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (98983934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetéské...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94379384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43367193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72161779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27983273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb rövidtávú kiadásra engedéllyel rendelkező eladó lakás a Budai Vár mellett i. kerület, Fő utca Kivételes lehetőség az i....
74 900 000 HUF
1 872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (32883479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, teraszos lakás a Gellért-hegy egyik legszebb részén, az Orom utcában! Eladó egy 81 m²-es, 3 szobás, felújítandó la...
229 000 000 HUF
2 827 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (29535688)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy igazán különleges és exkluzív otthont keres a város egyik legszebb részén, ne keressen tovább! Ez a kifogástalanul felúj...
239 900 000 HUF
2 998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75449973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Várnegyedben — földszinti, 67 m², 2 szobás, felújított lakás (Hunyadi János út) Kivételes lehetőség a budai Várnegyed sz...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44174129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes, jó állapotú...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36293454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! A képeken is látható berendezést, gépesítést, interiort tartalmazza az ár! Budapest I. kerületében, Gel...
199 990 000 HUF
2 352 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48314432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (45545359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Gellérthegy Hegyalja út felőli aljában egy csendes mellékutcában eladó ez az első emeleti, nagy teraszos, két szobás lakás. a...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93783743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lakásnak, irodának, orvosi rendelőnek egyaránt kitűnő lakás a Mammuttal szemben! I. kerület, Széna téren, a Mammut bevásárlók...
189 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67619767)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az i. kerületben, Víziváros legszebb részén eladó lakás, páratlan panorámával - Budapest egyik leghangulatosabb terén, a Corvi...
94 900 000 HUF
2 259 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest I. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal