Eladó lakás Budapest I. kerületben (361 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 361 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43497982)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Krisztinavárosban egy 73 nm-es, amerikai-konyhás nappali plusz 2 hálószobás lakást, tetőkerttel és intim, zöl...
180 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (98776939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENTETT! Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező lakást Budapest egyik legértékesebb és legpatinásabb ...
175 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43366732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fő utcában, Batthyány tér és a Dunapart közelében klasszikus liftes társasház 2. emeletén eladó 4 szobás, világos, 132 nm-es 2 ...
168 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (21557318)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Várra néző luxuspanoráma a Naphegy szívében – kétszintes, 2 garázsos exkluzív otthon vagy prémium befektetés Budapest i....
209 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34487548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épí...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33193565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (56567399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Budapest, i. kerület, várnegyed – Ponty utca eladó lakás! Buda legkedveltebb részén, a várnegyed és a duna-par...
134 900 000 HUF
1 587 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb ház hirdetés (43441734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. kerület Batthyány utcában eladásra kínálunk egy első emeleti összkomfortos teljes körűen felújított lakást. A lakás teljes...
140 000 000 HUF
1 707 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24795195)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79941291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27751842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45955343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épít...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94637466)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budai egyedi lakás 3 terasszal és lélegzetelállító Várnegyed–panorámával – ritkaság az i. kerületben! Eladásra kínálok az i. ...
329 000 000 HUF
2 030 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45547239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83893999)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi KÜLÖNLEGESSÉG! Eladó gyönyörű lakás Budapest egyik legjobb lokációjában, a budai vár, a Duna, a Várkert Bazár szomszéds...
119 900 000 HUF
2 551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (38372648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, ahogy a tágas, napfényben úszó nappaliból a Budai Vár panorámájában gyönyörködsz, miközben a naplemente aranyfénybe...
199 000 000 HUF
2 551 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (82433481)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos, bútorozott otthon Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Krisztinaváros központjában – néhány perc s...
94 900 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25745753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25341324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Batthyány tér közelében, a Markovits utcában, szép épületben, a duna-parttól néhány lépésre található ez a 87 négyzetméteres,...
270 000 000 HUF
2 967 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79473199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy exkluzív ingatlanban, amely Budapest szívében, a Várnegyed egyik legfelkapottabb részén található! Ez...
429 000 000 HUF
3 021 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest I. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal