Eladó lakás Budapest II. kerületben (1261 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 261 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39788499)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas g...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77573494)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadomb szívében, Szemlőhegyen a városrész egyik legelőkelőbb, diplomaták által is kedvelt utcájában kínálok eladásra egy kül...
139 000 000 HUF
1 930 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35537294)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a II. kerület Budakeszi úton: egy földszinti, délnyugati tájolású, 67 nm-es, 2 hálószobás ingatlan, amelyhez külön ...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97384731)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ahol a lokáció ÉRTÉK! ! BUDAPEST 2. kerület tárogató ÚT ELADÓ zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület ...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43174991)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szemlőhegyen zöldövezetben eladó 1. emeleti panorámás 2 erkélyes LAKÁS Szemlőhegyen Vérhalom tér közelében csöndes zöldövezeti...
183 000 000 HUF
2 731 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64457348)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, átgondolt, prémium minőségű otthon PasarétVirányos határán Eladó egy minden részletében megtervezett, építész és be...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (92366986)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó alagsori lakás PASARÉTEN! Budapest II. kerületében, Pasaréten kínálok megvételre egy 65 nm-es, 2 szobás, alagsori,...
67 900 000 HUF
1 131 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64426255)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zöld környezetre, nyugalomra és jó elhelyezkedésre vágysz? Megtaláltad. Eladásra kínálok egy világos, kertre néző, erkélyes l...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64426255)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24777437)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest II. kerületében, a Zöldlomb utcában kínálunk megvételre egy 66 nm-es, napfényes, csendes, 2, 5 szobás lakást. Az inga...
124 000 000 HUF
2 032 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97379339)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy gyönyörű, jó állapotú lakás a Rózsadomb lábánál, a hangulatos Szemlőhegy utcában! A 72 nm-es, 2 szobás, magasföldsz...
139 000 000 HUF
1 930 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44547832)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, kitűnő elrendezésű, napfényes lakásnak és irodának is alkalmas ingatlant kínálok megvételre azoknak, akiknek fontos...
106 000 000 HUF
1 709 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94494624)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ha világos tereket, praktikus elrendezést és nyugodt környezetet keres, ez a kétszintes lakás ideális választás lehet. a gondos...
289 000 000 HUF
1 762 195 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95325668)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a II. kerület egyik legkeresettebb részén! a Szpáhi utca csendes, elegáns környezetében kínáljuk eladásra ezt a...
114 900 000 HUF
2 611 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76367442)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kulcsrakész újépítésű lakás eladó Szépjuhásznén a Hárs-hegy lábánál. . . . Kiváló adottságú ingatlant eladó, mely Budapest egy...
309 000 000 HUF
2 663 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53931921)