Eladó lakás Budapest II. kerületben (1267 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 267 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76933338)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kuruclesi erdő szomszédságában a Tárogató út felső részén (Szerb Antalhoz közel) csendes 1. emeleti, tégla építésű, Törökv...
108 800 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34829945)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, teljesen felújított nappali +3 szobás, nagypolgári lakás garázzsal és saját tárolóval Lipótmezőn a paula VILLÁBAN! ...
154 160 000 HUF
1 771 954 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (57343744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 65+ 3 fél
A társasház felső (Mecset utcai) kapujából gyakorlatilag közvetlen kijárás nyílik a gondozott magnólia, levendula és rózsakerte...
82 880 000 HUF
1 275 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (16379233)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok felújított, erkélyes lakást a II. kerület Víziváros szívében, akár 3 szobássá alakítható! ! ! Budapest egyik...
119 000 000 HUF
1 803 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93872228)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség, vagy kompakt otthon a Margit híd közelében! Budapest II. kerületének egyik legfrekventáltabb rész...
49 900 000 HUF
2 169 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (98338722)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, felújított lakás a Rózsadomb lábánál Bauhaus stílusú házban. Napfényes letisztult, nyugalmat árasztó lakás 69 m²-es ala...
129 900 000 HUF
1 882 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43873942)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25572753)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy igényesen kialakított, meghitt hangulatú, 3 szobás lakás a II. kerületben, a Szász Károly utcában A Szász Károly utc...
104 000 000 HUF
1 762 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (98549713)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 2. kerületi teljesen felújítandó kislakás ELADÓ Lokáció: Budapest 2. kerület Újlak városrészben, közlekedési, infras...
39 000 000 HUF
1 392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53717292)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43644878)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42536334)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
I/a kerületben Hidegkúti út elején felújított kis lakás eladó! Nagy előnye, hogy hátsó udvarban található kertre néz, a Hideg...
48 000 000 HUF
1 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44269289)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pasarét egyik legkedveltebb részén zöld környezet, remek lokáció! Eladó egy 53 nm-es, két szobás, délnyugati tájolású, napfén...
99 000 000 HUF
1 867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75858263)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy ...
116 000 000 HUF
1 841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33249574)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Felújított, kertkapcsolatos lakás eladó a II. kerületben***** Eladó Hűvösvölgytől 10 perc buszútra, a Kölcsey utcában egy...
126 900 000 HUF
2 080 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37994874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerület rózsadombon eladó egy 2 szobás 53 nm-es 2. emeleti, házközponti fűtéses, egyedi mérős, loggiás, panel laká...
112 000 000 HUF
2 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54451433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel! Keresi a tökéletes egyen...
130 000 000 HUF
1 884 057 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32427874)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ingatlan HELYSZÍNE: Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, csendes zöldövezeti környezetben található ez a napfé...
159 900 000 HUF
1 332 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (92523428)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Megvásárlásra kínálunk egy egyedülálló adottságokkal rendelkező, 239 m²-es, kétszintes, frissen felújított ingatlant Buda egyik...
342 000 000 HUF
1 430 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74523748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel! Keresi a tökéletes egye...
84 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest II. kerületben?