Eladó lakás Budapest II. kerületben (1273 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 273 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43993415)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ii/a kerületben Hidegkúti út elején felújított kis lakás eladó! Nagy előnye, hogy hátsó udvarban található kertre néz, a Hidegk...
48 000 000 HUF
1 777 777 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (77265843)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület Pusztaszeri út elején a Daubner cukrászda közelében egy 64 nm-es 2 szobás lakás a hozzá tartozó 20nm-es garázzsal e...
95 990 000 HUF
1 499 843 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89449294)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér szomszédságában, eladó egy 53 m2 -es, kétszobás, földszinti lakás. a déli tájolású lak...
99 800 000 HUF
1 883 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97215423)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, kiváló elrendezésű lakás, nappali + 3 SZOBA! Budapest II. kerületében, Rózsadombon ajánlok a figyelmébe egy 74 négyze...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49687595)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (42294744)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rózsadombon 3 szobás lakás eladó! Világos, barátságos, 60 nm-es lakás eladó rendezett, kulturált lakóközösségű társasházban. A...
98 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (13733245)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Máriaremete csendes, hangulatos mellékutcájában, 4 lakásos társasház 1. emeletén található ez a kellemes, világos, napos ingatl...
169 000 000 HUF
1 352 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34571737)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Margit körút egyik frekventált részén kínálunk megvételre egy 92 nm-es, déli fekvésű, világos lakást, amely tágas tereivel és...
130 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74445491)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári hangulatú, kiváló adottságokkal rendelkező lakás Budapest II. kerületében, a Szász Károly utca egyik csendes,...
125 000 000 HUF
1 488 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84539738)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes otthon a II. kerület zöldövezetében modern elegancia és nyugalom egy helyenA természetközeli, mégis könnyen megközelí...
422 057 475 HUF
3 981 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25342762)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílus és modern technológia találkozása Újlakon alakítsd saját ízlésedre új otthonod! Budapest II. kerületének egyik legkedvel...
72 900 000 HUF
2 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93263597)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 900 000 HUF
2 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35721542)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított nagypolgári lakás a lövőház utcában marcibányi tér SZOMSZÉDSÁGÁBANAlapadatok:- Alapterület: 97 m²- Szobák: 4 szoba- ...
184 990 000 HUF
1 907 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39633648)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappali+2 hálószobás, jó állapotban lévő, csendes, kertre né...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67977722)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kertkapcsolatos lakás üzlethelyiséggel a II. kerület kiemelt RÉSZÉNBudapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, ...
235 000 000 HUF
2 373 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (73136343)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Budapest II. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
97 900 000 HUF
1 506 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28945625)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, különleges adottságú lakás kiváló lokációban – 81 nm Eladásra kínálunk egy 81 nm-es, felújítandó állapotú l...
138 000 000 HUF
1 703 703 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78225948)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított nagypolgári lakás a lövőház utcában marcibányi tér SZOMSZÉDSÁGÁBAN Alapadatok: - Alapterület: 97 m² - Szobák: 4 szo...
184 990 000 HUF
1 907 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (62927338)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Törökvész, Rózsadomb szomszédságában – tágas, napfényes lakás kiváló adottságokkal! > Eladó a II. kerület egyik legkedveltebb ...
138 900 000 HUF
1 984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43331827)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, felújított lakás a Rózsadomb lábánál Bauhaus stílusú házban. Napfényes letisztult, nyugalmat árasztó lakás 69 m²-es al...
129 900 000 HUF
1 882 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest II. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal