Eladó lakás Budapest III. kerületben 60 millióig (129 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest III. kerületben 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84268494)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, zöldövezeti 2 szobás lakás eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest III. ke...
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85746136)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület - Békásmegyer hegy felőli oldalán, csendes, nyugodt környezetben, 51 m2-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó! ...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47964297)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy 50m2-es, első emeleti, 2 szobás lakást Budapest III. kerületében, Békásmegyeren a Lukács György utcában....
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (65842346)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49553236)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (12397249)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44468598)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában el...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74744391)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92643576)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27373338)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyeren, a Duna felőli oldalon eladó igényes, erkélyes lakás – kiváló befeketés Békásmegyer közkedvelt, zöldövezeti részé...
59 990 000 HUF
1 176 274 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42669971)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon ÓBUDÁN! Budapest, III. kerület Óbudán megvételre kínálok egy tégla építésű társasházban, egy azonnal költöz...
51 499 000 HUF
2 059 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73353879)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (82993594)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33974138)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26774334)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Budapest lll. Ker Békásmegyeren egy 48nm-es teljesen felújitott 8. emeleti panel lakás. Fűtése távhő egy...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57447457)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú lakás. A lakás az 5. emeleten található, d...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43954253)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Kaszásdűlőn egy 4 emeletes társasház 4. emeletén lévő 27 nm-es 1 szobás erkélyes panorámás lakást. A lakásr...
45 000 000 HUF
1 607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal