Eladó lakás Budapest IX. kerületben 80 millióig (466 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest IX. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 466 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39817345)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, Külső-Ferencváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 47 m2-es, erkélyes, frissen felújított lakás...
69 500 000 HUF
1 418 367 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49558669)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ix.  Lónyay utcában 34 nm-es lakás eladó. Az ingatlan igényesen és praktikusan felújított. A ház karbantartott, bejárata ké...
67 000 000 HUF
1 970 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42443377)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 58 m²-es, 1. emeleti lakás a Gyáli út közelében csendes környezet, belső kert, autóbeállásEladásra kínálunk egy 58 m²-es,...
66 900 000 HUF
1 153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987625)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43154441)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 58 m²-es, 1. emeleti lakás a Gyáli út közelében csendes környezet, belső kert, autóbeállás Eladásra kínálunk egy 58 m²-e...
66 900 000 HUF
1 153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96457899)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 58 m²-es, 1. emeleti lakás a Gyáli út közelében – csendes környezet, belső kert, autóbeállás Megvételre kínálunk egy 58 ...
66 900 000 HUF
1 153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (28993375)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy azonnal költözhető, igényesen felújított, 39 m²-es lakást, csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező lakótel...
47 500 000 HUF
1 283 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52319433)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54373124)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igényesen felújított, teljesen berendezett lakás eladó az Ernő utcában! Eladásra kínálunk egy frissen és teljes körűen felújí...
48 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49643347)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó üzlethelyiség, amely lakhatásra is átalakítható a IX. kerületben! Budapest IX. kerületében, Ferencváros külső részén kí...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34999414)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A József Attila lakótelepen, frissen szigetelt téglaépítésű társasházból, egy 1. 5 Szobás, 36 nm-es, körbejárható lakás, beépít...
56 900 000 HUF
1 625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32394696)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34826378)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56492674)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78331434)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó lakás a IX. kerületben, a Nagyvárad tér közelében! Budapest IX. kerületében, a Nagyvárad tér közelében kíná...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98372847)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
9. kerületben a Nagyvárad térnél, csendes utcára néző ablakokkal, eladó egy 53 négyzetméteres felújítandó lakás terasz lehetősé...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33396377)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38243637)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal