Eladó lakás Budapest IX. kerületben (1129 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 129 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83677282)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka LEHETŐSÉG Budapest egyik legkeresettebb részén, a Ráday utcában! 60 Nm-es, két külön bejárattal rendelkező ingatlan, am...
87 400 000 HUF
1 456 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55297977)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó állapotú és jó adottságú lakás a corvid NEGYEDNÉL Budapest IX. kerületében a Corvin Negyednél, a Hőgyes Endre utcában eladó...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39138353)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34793847)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy első emeleti 47 m2-s téglalakás a Ferenc körúton! Pár éve teljeskörű felújításon esett át és azóta is szépen karbanta...
84 900 000 HUF
1 391 803 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (75346759)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Fiatalos, azonnal költözhető lakás privát parkolóval és tárolóval, kiváló választás első otthonnak vagy BEFEKTETÉSNEK! *** ...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52887979)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás rezidencia a duna-parton - Tér, Csend és Funkcionalitás Vannak lokációk, ahol a városi infrastruktúra és a Duna-part...
200 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97523151)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, kétszintes lakás a Duna-parton – IX. kerület Eladó a közkedvelt Duna Házban egy frissen felújított, nappali + 3 hál...
200 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (38574697)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (76239246)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Erkélyes utcai nézetű egy szobás 45 nm-es lakás a Ferenc körúton, rálátással a Dunára. A lakás erkélyéről különleges lát...
77 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79645746)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 65 négyzetméteres, két szobás, 36 négyzetméteres terasszal rendelkező földszinti lakást a méltán közkedv...
85 900 000 HUF
1 321 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (94884478)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IX. kerület Rehabilitált részén jó lokációval belső parkolóval eladó egy 2+1 szobás erkélyes elő emeleti lakás. A lakás 67 nm-...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99483863)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ráday UTCA GARZON FELÚJÍTOTT IGÉNYES ELADÓ ez a csodás kis lakás a belváros SZÍVÉBEN! ! ! A lakás a méltán kedvelt és ismert...
36 900 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44739436)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kiváló állapotú valóban világos, nagyon hangulatos igazi otthon a Vaskapu utcában. A lakás a IX. kerület rehabilitált, m...
98 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (98844869)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a napfényes, örökpanorámás, 49 négyzetméteres, kiváló állapotú panellakást a IX. kerület méltán közkedvelt...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52761945)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ez a Gát utcai rendezett társasházi első emeleti lakás. A ház kiváló állapotú kívül belül rendezett, itt található a ez ...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87445494)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Airbnb engedélyes befektetés – azonnal termelő LAKÁS! Budapest IX. kerületének dinamikusan fejlődő részén, az Üllői úton kíná...
45 750 000 HUF
1 989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (76793597)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságú, 75 nm-es, nappali + 3 hálószobás téglalakást a Ferencváros legkeresettebb részén! Ahol...
134 900 000 HUF
1 798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47382323)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Városi panoráma a 9. emeletről – 75 m² + 33 m² terasz – allure residence, Vágóhíd utca 3. (Kizárólag NÁLUNK)** Van lakás. És...
149 900 000 HUF
1 629 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47641395)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A IX. kerület folyamatosan fejlődő, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy 48, 5 m²-es, 3. emeleti, erkélyes lakást r...
65 000 000 HUF
1 326 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79749233)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
City Pearl – amikor az otthon és az életstílus egy címen találkozik A City Pearl lakópark egyik magas emeletén kínálok megvéte...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IX. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal