Eladó lakás Budapest IX. kerületben (1127 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 127 db
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25791652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A IX. kerületben, a 2018-ban átadott Allure Residence lakóparkban egy könnyen kiadható, gépesített, 4. emeleti, 49 nm-es, 2 szo...
93 900 000 HUF
1 916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34497135)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a lX. kerületben a máv lakótelepen egy 69 nm-es, tehermentes, , AZONNAL költözhető! ! ! 2 Szobás, második emeleti (( lift...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a következő 57 nm-es, galériázott, felújított lakást! Eladó ez a IX. kerületi ékszerdoboz, szinte a Duna parto...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35439521)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35743298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, els...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk eladá...
73 900 000 HUF
2 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26741946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nappali+1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálu...
120 000 000 HUF
2 448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63737355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, modern garzonlakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk...
81 000 000 HUF
2 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
75 900 000 HUF
2 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33347328)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári, 3 szobás lakás a IX. kerület egyik legkedveltebb részén! Az ingatlan egy patinás, jó állapotú polgári ház ...
89 000 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22792574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24484333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94138913)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern, erkélyes lakás a City Pearl lakóparkban IX. kerület, Vágóhíd utca Budapest IX. kerületében, a közkedvelt City Pea...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67942798)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított lakást keres? Eladó egy 60 m²-es, 2+1 fél szobás lakás Budapest 9. kerületének egyik legnépszerűbb részén,...
89 990 000 HUF
1 499 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79398994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Ker. Eladó 70 nm, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújításon esett ár, minden cseré...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63974232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (12575733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74634872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miért ezt VÁLASSZA •Két különnyíló hálószoba és tágas amerikai konyhás nappali, modern kialakítással •Pazar kilátás a Ferenc kö...
108 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (58498285)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy felújított, 70 m2-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújításon esett ár, ...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IX. kerületben?