Eladó lakás 25 millióig (1096 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 096 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (83695465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosában található 23 nm-es, 1 szobás tégla építésű lakás. Tulajdoni lap szerinti besorolása üzlet, de ál...
23 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (94536253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35m2 1, 5 szobás lakás! a társasháznak nagy és csendes kertje van, itt le lehet menni gyönyörű biztonságos, van a lakáshoz egy 30 m2 garázs nem veri meg a jég az autót. Hívjon és kérdezzen!
11 500 000 HUF
328 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (81229947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaföldváron, a Hunyadi téren eladó egy szigetelt lépcsőházban lévő, IV. emeleti, 2 szobás lakás! Főbb jellemzők: - 48, 33 m...
24 900 000 HUF
579 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (75727987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
579 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (34669933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó másfél szobás lakás Salgótarjánban, a Vásártéren! Salgótarjánban, a Tanács úton kínálunk eladásra egy 38 m²-es, 3. emel...
14 500 000 HUF
381 578 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (53329835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakást keresel? Mit szólna hozzá, ha azt mondanám, hogy egy építési telket is kap ajándékba? Sarkad Ipari parki ré...
19 900 000 HUF
306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (51673338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás nem szokványos kétszobás elrendezésű – a két nagy, 2, 80 méteres belmagasságú szoba az utcára néz, műanyag nyílászárókk...
22 900 000 HUF
282 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (27339856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bérleti jogot kaphatsz az újszegedi toronyházban Az újszegedi toronyházban található lakás bérleti joga cserélendő tulajdonjog...
14 900 000 HUF
331 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi tégla lakás hirdetés (56292943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siklós belvárosában, a Felszabadulás utcában új lakóját várja, egy 2 szobás, villany fűtéses 56 nm-es tégla, társasházi lakás. ...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli tégla lakás hirdetés (43366767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szajol Újtelepen, a Hunyadi utcában eladásra kínálok egy 54 nm-es, első emeleti, tégla építésű társasházi lakást. Jellemzői: ...
23 990 000 HUF
444 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (73223527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város Ómező településrészén egy 40 m2-es 1 szob...
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22784636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szobi tégla lakás hirdetés (64728696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó egy 2 +1 fél szobás sorlakás Szob Duna-parthoz közeli részén. Az ingatlan teljes körű felújításra sz...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (29348376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (52169393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (44197239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi tégla lakás hirdetés (37573397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 18 km-re Bólyban 56 nm-es lakás eladó egy 5 lakásos társasházban a belvárosban. Az ingatlanban az elmúlt években tört...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (52274925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174548 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Egy iga...
25 000 000 HUF
595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi tégla lakás hirdetés (35836273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tégla építésű társasházi lakás Sárbogárdon! Eladásra kínálok Sárbogárdon egy 43 m2-es lakást. Panelprogramon nem esett át. ...
21 550 000 HUF
501 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi tégla lakás hirdetés (79272699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tégla építésű társasházi lakás Sárbogárdon! Eladásra kínálok Sárbogárdon egy 43 m2-es lakást. Panelprogramon nem esett át. Új n...
21 550 000 HUF
501 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal