Eladó lakás 30 millióig (1963 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 963 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67943246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (33617679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján -Zagyvapálfalván 60 négyzetméteres negyedik emeleti egy és két félszobás összkomfortos tehermentes lakás. Az ...
20 995 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (53348475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nógrád vármegye, Salgótarján, 96 m2-es kertkapcsolatos lakás eladó. Az ingatlan a belvárostól 10 perc sétára, az Acélgyári úto...
16 500 000 HUF
171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94242943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Eladó kis ingatlan fejlesztési lehetőséggel Szeged belvárosához közel! Szent Miklós utca | 21 m² | közművek nélkül Befektet...
12 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben, a Rákóczi térnél! Eladásra kínálunk egy 26 nm-es, frissen f...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (38331957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó társasházi lakás garázzsal Sarkadon, a Cukorgyári soron Jó elrendezésű, garázzsal és tárolóval rendelkező lakás eladó a ...
10 650 000 HUF
183 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (78739444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper lakások Komáromban! Üdvözlöm! Engedje meg, hogy bemutassam Komárom város legjobb ingatlanbefektetési lehetőségét, ame...
27 751 000 HUF
730 289 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (37223234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Orosházán, csendes, parkosított helyen egy 3 szobás, 65 m2-es, erkélyes, földszinti részben felújított panel...
25 500 000 HUF
392 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (93588688)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 115 m2 alapterületű, utcafronti...
29 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (86652429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Bátonyterenye Maconka csendes utcájában található, hangulatos lakásunkat, amely most eladó! Az ingatlan ideális v...
9 500 000 HUF
339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (82353144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (46863774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 31, 5 nm loggia-val kialakított felújított garzonlakást kínálok eladásra. Az ing...
26 300 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79477927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (75747173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton főutcáján, frekventált helyen egy 45 m2-es ingatlant amely 1993...
18 999 000 HUF
422 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (74687512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Békésen, csendes, parkosított helyen egy 2+fél szobás, 62 m2-es, erkélyes, 3. emeleti felújított lakást. Az...
27 950 000 HUF
450 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34174877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted