Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (76532168)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza közkedvelt részén, a Petőfi lakótelepen eladó 54m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás! Az ingatlan ideális választá...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (61681347)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrösön városközpont közeli lakás eladó! Kiváló elhelyezkedésű ingatlan mely befektetésre vagy saját részre is tökéletes ...
37 800 000 HUF
821 739 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (47239645)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza közkedvelt részén, a Petőfi lakótelepen eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás! Az ingatlan ideális vál...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (84377723)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (86774424)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29274483)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49943475)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97958378)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy azonnal költözhető, modern 3 szobás lakás Oroszlány kedvelt részén! Oroszlányban, a Fürst Sándor utcában, a 2. emel...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86924367)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Tová...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38342361)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Tatabánya szívében, az Újváros városrészben, ahol egy 36 négyzetméteres, felújítandó la...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (53933483)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tiszakécske frekventált, közkedvelt részén a Bagolyvárban 40 m2-es 3. emeleti lakás Eladó! Az ingatlan kiváló adottságokkal ren...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi egyéb lakás hirdetés (83375269)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Zalaegerszeg csendesebb részén egy 35 nm-es, 1 szobás, földszinti, cirkófűtéses, műanyag nyílászárós lakást, m...
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (36375742)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes kertvárosi hangulat, kellemes nyugati tájolással – Eladó lakás Miskolc-Újdiósgyőrben! Újdiósgyőrben kínálunk eladásra...
25 900 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (57275474)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló lehetőség az Avason! Liftes panel társasház, 4. emeleti, erkélyes lakása eladó! Miskolc egyik legkeresettebb részén, a...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (95529564)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya közkedvelt részén a Béla király körtéren negyedik emeleti lakás eladó. Az ingatlan 1+2 félszobás, 51 m2 alapterületű....
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (63537892)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Újvárosban átlagos állapotú nyolcadik emeleti lakás eladó. Az ingatlan kettő és fél szobás, minden szoba külön nyílik...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94935573)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted