Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (65363364)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (81933843)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszakécske frekventált helyén, kiváló lokációban egy igazán különleges lehetőséggel bíró társasházi lakást ajánlunk figyelmébe...
37 000 000 HUF
435 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (62794669)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (93797477)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, Technikum városrészben, a főiskola közelében, nyolcadik emeleti lakás eladó. a házban lift van. Jelenleg albér...
34 500 000 HUF
616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37977952)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Irányár: 29. 900. 000 Ft Zalaegerszeg belvárosának eg...
29 900 000 HUF
964 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (11359547)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 négyzetméteres, második emeleti panellakás a kormos lakótelepen! Eladásra kínálok Mosonmagyaróvár városközpont részén ...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (39443359)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24549747)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos minigarzon a belváros közepén! Azonnal költözhető! Eladó a Király utcában egy 22 m²-es, kétszintes, felújított garz...
37 900 000 HUF
1 722 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (53724541)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73537834)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (97744235)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. a lakás eloszt...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (53267572)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár mosoni városrészén, egy társasházi, bruttó 31, 8 m2 alapterületű garzo...
21 900 000 HUF
706 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25256439)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokb...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42794723)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27966363)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (98486457)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57274921)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Szekszárd északi városrészében egy 49nm-es, magasföldszinti, tégla építésű lakást, amely ideális választás ...
37 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42317523)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
3 900 000 HUF
61 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal